Następuje premiera EA Sports FC 24, pierwszej gry zastępującej serię FIFA!

lubiegrac e-sport Następuje premiera EA Sports FC 24, pierwszej gry zastępującej serię FIFA!
Następuje premiera EA Sports FC 24, pierwszej gry zastępującej serię FIFA!Tamer Adas | 29 września 2023, 21:45

Dziś oficjalnie dochodzi do premiery EA Sports FC 24, pełnoprawnego następcy FIFY 23, która podobnie jak poprzednie gry z serii nie jest już możliwa do zakupienia. Czego się można spodziewać po najnowszej piłkarskiej przygodzie?

Oczekiwania względem najnowszej, piłkarskiej gry od EA Sports i Electronic Arts były naprawdę spore, ale... ostatecznie krytycy nie uznali wielkiego otwarcia za faktyczną rewolucję. Zapowiedzi były niemałe, imponująco spożytkowano budżet marketingowy, aby... ostatecznie zaoferować podobne doświadczenie.

Najlepszy obrazem braku faktycznych zmian są średnie ocen i poleceń, które są dosłownie o jeden punkt wyższe w przypadku EA FC 24, a bez dwóch zdań oczekiwania były zdecydowanie, zdecydowanie wyższe. W końcu poprzedniczka była ewidentnie wstrzymywana pod względem świeżości i zawartości.

Zapoznaj się też z:

 

Ostatecznie jednak fani cyfrowej piłki i tak nie mają większego wyboru, zatem spróbują czerpać jak najwięcej przyjemności z lokalnej oraz sieciowej rywalizacji, starając się wycisnąć jak najwięcej z w pełni autorskiej marki amerykańskiej korporacji.

Małe zmiany w Ultimate Team oraz docenione Style Gry sprawiają, że fani mają na czym bazować, szczególnie z uwagi na pakiet pomniejszych nowości, które w dłuższej perspektywie czasu mogą okazać się satysfakcjonujące.

Dzisiaj nadszedł przełomowy moment, w którym zapraszamy fanów z całego świata, aby dołączyli do klubu EA SPORTS FC. Innowacyjność leżąca u podstaw rozwoju FC 24, w połączeniu z przywiązaniem do autentyczności, zapewnia niezrównane wrażenia piłkarskie, które są kompletne, realistyczne, a przede wszystkim tworzą społeczność, w której centrum znajdują się nasi fani – powiedział Nick Wlodyka, SVP & GM of EA SPORTS FC.

EA SPORTS FC 24 to nasz największy w historii wkład w interaktywną piłkę nożną, który połączy fanów na całym świecie z ich ulubionymi klubami i zawodnikami w niespotykany wcześniej sposób. Wraz z 19 000 sportowcami, ponad 700 drużynami i ponad 30 ligami, wkraczamy w nowy rozdział pod marką EA SPORTS FC z niespotykanym dotąd poziomem autentyczności – powiedział David Jackson, wiceprezes ds. marki EA SPORTS FC.

Najnowsze EA Sports FC 24 zadebiutowało 29 września 2023 r. Grę można sprawdzić w EA Play Pro.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners