Polskie Epic Party Quest od Redi Games zaliczyły premierę! Co zaoferuje ta kooperacyjna gra w klimacie fantasy?

lubiegrac news Polskie Epic Party Quest od Redi Games zaliczyły premierę
Polskie Epic Party Quest od Redi Games zaliczyły premierę! Co zaoferuje ta kooperacyjna gra w klimacie fantasy?redakcja | 14 lutego 2024, 14:05

Dwa dni temu odbyła się oficjalna premiera Epic Party Quest, efektownej i nastawioną na dynamiczną, wieloosobową rozgrywkę od Redi Games. Jak wypada propozycja prezentująca się jak klasyczne odsłony Final Fantasy w sobie Mario Party?

12 lutego oficjalnie polskiego studio Redi Games wydało swój tytuł fantasy Epic Party Quest, która dostarcza graczom niezwykłą przygodę, która najwięcej zyskuje w ramach trybu współpracy dla maksymalnie czterech osób. Czego fani mogą się spodziewać po tym projekcie?

Zapoznaj się także z: Jak gry Wolfenstein zmieniły branżę oraz jak kształtowała się historia marki na przestrzeni lat? Przegląd poprzednich części oraz całego cyklu

Klasyczna gra towarzyska w stylu Mario Party, jednak z pikselową grafiką fantasy, możliwością dostosowania czasu trwania sesji i bez elementów planszowych. Zamiast tego dostajesz ciekawą fabułę, która sprawia, że gra przypomina bardziej RPG akcji. Możesz używać klawiatury, kontrolerów do gier lub nawet smartfonów, korzystając z aplikacji.

Po każdej minigrze reagujesz na wydarzenia, a humorystyczna narracja w stylu Visual Novel dodaje urozmaicenia. Zdobywaj punkty, odblokowuj nowe minigry, skórki, stroje i wiele więcej!

Epic Quest Party bierze udział w festiwalu Steam Remote Play Together 2024. Dostępne jest także darmowe demo, więc jeśli Twoi znajomi są daleko, wykorzystaj funkcję Remote Play, aby grać razem. Wystarczy, że jedna osoba ma grę, aby wszyscy mogli się bawić!

Premiera Epic Party Quest miała miejsce 12 lutego 2024 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners