Bajkowa strategia Fabledom dziś melduje się w wydaniu 1.0!

lubiegrac news Bajkowa strategia Fabledom dziś melduje się w wydaniu 1.0!
Bajkowa strategia Fabledom dziś melduje się w wydaniu 1.0!Tamer Adas | 13 maja 2024, 20:35

Dziś nastąpiła oficjalna premiera Fabledom 1.0, pełnego wydania ciepło ocenianej strategii, która w bajkowym stylu stara się zaoferować graczom możliwość pokierowania osadą w strategicznym stylu z mocnym nastawieniem na fabułę.

Francuskie studio Grenaa Games oraz wydawca Dear Villagers oficjalnie udostępniły pełne wydanie swojej nastawionej na opowieść strategii Fabledom, która oferuje nie tylko oryginalne podejście, ale także i wyjątkowy klimat znany z najlepszych światów fantasy i bajkowych.

Przeczytaj również: Wersja demo Ultra Mega Cats jest już oficjalnie dostępna do sprawdzenia!

Jako władca fani będą mogli zająć się osadą, która z każdym krokiem i słusznym wyborem będzie się mogła stać poważną krainą, z wieloma wymiarami oraz sprawami, które mogą okazać się początkiem niezwykłej przygody z licznymi zwrotami akcji.

W ramach pełnego wydania gracze mogą liczyć na pełną zabawę ze wszystkimi rozdziałami, otwarciem się na mechaniki społecznościowe, a nawet na śluby w pięknych zamkach. To jednak nie koniec, gdyż negatywnie poprzez inwazje mogą zaskoczyć trolle czy katastrofy!

Zapoznaj się też z: Top 10 city builderów, w których strategia sprawdzimy się jako zarządzających, a gdzie zmierzymy się z ekstremalnymi warunkami?

Fani nietypowych city builderów mogą liczyć na wiele pomniejszych nowinek, które mają spowodować, że zabawa zapadnie nam w pamięci.

Jakby tego było mało, za sprawą współpracy z Maximum Entertainment, gracze będą mogli pozyskać pudełkowe wydanie, które będzie dostępne dla konsol PlayStation 5 oraz Nintendo Switch.

Fabledom trafi na rynek 13 maja 2024 roku na komputerach osobistych. Produkcja zagości w późniejszym okresie na Xbox Series SXbox Series X, Nintendo Switch i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners