Premiera Foxhole, aktualizacja 1.23 do GT 7, Man of Medan i Little Hope ulepszone na nowej generacji - Krótkie Info

lubiegrac news Premiera Foxhole, aktualizacja 1.23 do GT 7, Man of Medan
Premiera Foxhole, aktualizacja 1.23 do GT 7, Man of Medan i Little Hope ulepszone na nowej generacji - Krótkie InfoTamer Adas | 29 września 2022, 10:45

Premiera Foxhole, aktualizacja 1.23 do GT 7, Man of Medan i Little Hope ulepszone na nowej generacji. Więcej w Krótkie Info!

Kanadyjskie studio Siegecamp ogłosiło, że wczoraj premierę zaliczyła długo oczekiwana i znajdująca się we Wczesnym Dostępie gra Foxhole, nietypowy tytuł wieloosobowy w klimacie drugiej wojny światowej.

 

Bandai Namco oraz Supermassive Games poinformowały, że Man of Medan oraz Little Hope z serii The Dark Pictures Anthology możemy już sprawdzić na nowej generacji konsol w ulepszonych wydaniach.

 

Studio Blum Entertainment ogłosiło swój plan na kolejne tygodnie oraz miesiące, gdy toczyć się będą prace nad polską grą Builders of Greece.

ki - 29922 1 

 

Zapoznaj się także z: Kilka potencjalnie niezłych premier, ale... poziom kiepski jak na jesień... - Zbliżające się premiery gier - Październik 2022

 

Gran Turismo 7 doczekało się nowej aktualizacji, oznaczonej numerkiem 1.23, wprowadzającej zupełnie za darmo trzy nowe maszyny: Porsche Vision GT Spyder, Volkswagen ID.R oraz Nissan Silvia K’s Type S (S14) '94.

 

Capcom oficjalnie zapowiedział drużynowe mistrzostwa europy: Street Fighter™ League Pro Europe 2022 w Street Fightera 5, które rozpoczną się już kilkanaście dni, 10 października.

 

Gameloft opublikował zupełnie nowy zwiastun swojej gry Disney Dreamlight Valley, świętując przekroczenie miliona graczy, którzy zdecydowali się sprawdzić ich propozycję!

 

Zapoznaj się również z: Deadpool 3 z Wolverinem w 2024 roku! Ryan Rynolds oraz Hugh Jackman zaskakują fanów superbohaterów Marvela!

 

Gaming Factory ogłosiło sukces swojej gry Electrician Simulator, która w ciągu 8 dni sprzedała się w liczbie 30 tysięcy kopii.

Premiera Electrician Simulator spełniła nasze oczekiwania. Gra została bardzo dobrze przyjęta przez graczy, o czym świadczą oceny na Steam oraz sprzedaż, która po 8 dniach od premiery przekroczyła 30 tys. kopii. Dzięki temu odzyskaliśmy 800 tys. zł zainwestowane w produkcję i marketing tytułu. Obecnie koncentrujemy się na dalszej rozbudowie gry. W pierwszej kolejności grę wzbogacą dwa patche, wydamy też dwa płatne dodatki (DLC), które wydłużą rozgrywkę o kolejne godziny – zapowiada Mateusz Adamkiewicz, prezes zarządu Gaming Factory.

 

Już 4 października oficjalnie rozpocznie się konferencja W drodze na GPW, gdzie StockWatch.pl i Strict Minds otworzą przestrzeń do rozmów na temat rynku crowfundingowego, sytuacji prawnej oraz analiz dotyczących finansowania przedsiębiorstw w Polsce.

 

Destroyer The U-Boat Hunter trafił do Wczesnego Dostępu na Steam, gdzie gracze mogą się zapoznać z propozycją Daedalic Entertainment oraz polskiego studia Iron Wolf Studio.

 

Przeczytaj też:

 

Oficjalnie NeverAwake trafiło na Steama, gdzie gracze mogą zapoznać się z niezwykłym bullet hellem, który na początku 2023 zagości na konsolach PlayStation i Nintendo Switch.

 

Earth From Another Sun nie tylko pojawi się na najbliższym festiwalu Steam Next Fest, ale także zaoferuje w tym czasie zestaw wyjątkowych, ekskluzywnych dekoracji oraz skórek.

 

Transport Fever 2 doczeka się kontynuacji sukcesu w postaci... konsolowego wydania symulatora transportowego!

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacje prasowe

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners