Dziś premierę zalicza klawiatura Genesis Thor 303 TKL Silent Switch, super cichy model stający do rywalizacji z modelami z brązowymi przełącznikami

lubiegrac newsy hardware Dziś premierę zalicza klawiatura Genesis Thor 303 TKL
Dziś premierę zalicza klawiatura Genesis Thor 303 TKL Silent Switch, super cichy model stający do rywalizacji z modelami z brązowymi przełącznikamiTamer Adas | 17 marca 2023, 23:55

W mijającym właśnie dniu oficjalnie premierę zalicza klawiatura Genesis Thor 303 TKL Silent Switch, najnowszy model polskiej marki wyposażony w zupełnie nowe, wymienne przełączniki Outemu Peach Silent, oferujące wyższy poziom kultury pracy o 20% względem modeli z brązowymi przełącznikami.

Genesis Thor 303 TKL Silent Switch - opis cichej klawiatury mechanicznej

Na rynku debiutuje nowa klawiatura, która ma szansę zjednać sobie zainteresowanie oraz zaufanie wielu graczy, poszukujących wysokiej jakości klawiatury mechanicznej z cichymi przełącznikami. To właśnie oferuje Thor 303 TKL Silent Switch, wyposażony w przełączniki Outemu Peach Silent ze sporą szybkością oraz niższym hałasem generowanym o 20% względem modeli z Otemu Brown.

Przeczytaj też: Nasadki na przyciski Genesis Lead 300 oficjalnie trafiły do sprzedaży! W jakich barwach będą występować?

To w połączeniu z punktem aktywacji na poziomie 2 mm, siłą nacisku wynosząca 40 g oraz żywotnością do 50 milionów kliknięć, co pozwoli delektować się najbardziej intensywnymi sesjami wypełnionymi akcją oraz licznymi, szalonymi akcjami graczy.

Aluminiowa obudowa zapewnia intensywne użytkowanie i długą wytrzymałość, jednocześnie pozostawiając miejsce na ładne wyeksponowanie podświetlenia RGB z cenionym efektem PRISMO oraz aż 25 trybami iluminacji. Dedykowane oprogramowanie jednocześnie wspiera także opcję zapisu i edycji makr.

Nasadki wykonane zostały metodą Double injection, a poprzez wbudowaną pamięć możliwa jest obsługa nie tylko N-Key rolloveru, ale także i zapis poszczególnych ustawień i funkcji przycisków. U spodu umieszczono gumy antypoślizgowe, gwarantujące stabilność na biurku.

Cena i data premiery Genesis Thor 303 TKL Silent Switch

Premiera klawiatury Genesis Thor 303 TKL Silent Switch odbywa się dziś (17 marca 2023 r.) z ceną sugerowaną wynoszącą 249 złotych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners