Komplementarne planszówki Circadians Nowy Świt i Ład Chaosu zagościły na polskim rynku!

lubiegrac news Komplementarne planszówki Circadians Nowy Świt i Ład Chaosu zagościły na polskim rynku!
Komplementarne planszówki Circadians Nowy Świt i Ład Chaosu zagościły na polskim rynku!Tamer Adas | 12 listopada 2023, 16:10

Nastąpiła oficjalna premiera gier planszowych Circadians Nowy Świt i Circadians Ład Chaosu, interesujących i komplementarnych propozycji, które ukazały się nakładem wydawnictwa Portal Games. Co zaoferują graczom te propozycje?

Dwie niemalże bliźniacze planszówki ukazują się na naszym rynku, oferując taką samą stylistykę graficzną, tematykę kolonizację obcej planety czy ciekawe założenia przygotowane przez studio Graphill Games, znane z szeregu naprawdę jakościowych propozycji.

Przeczytaj też:

 

Poprzez Ład Chaosu gracze będą mieli okazję skupić się na rozgrywce typu area control, gdzie funkcjonujące asymetrycznie frakcje toczą liczne pojedynki o przestrzeń na wspólnej mapie, starając się osiągnąć swoje własne cele, wykorzystując specyfikę dowódcy, stronnictwa oraz możliwości taktycznych.

To jednak nie koniec, gdyż już teraz pozyskać można także rozszerzenie Heraldowie z nowymi liderami, strategiami do zastosowania oraz cechami, zapewniającymi sporą regrywalność oraz wyjątkowe możliwościami.

Nowy Świt jest natomiast produkcja typu euro nastawiona na zarządzanie kośćmi oraz swoimi pracownikami i podwładnymi, dążąc do odkrywania świata przedstawionego. Jednocześnie stale dążymy do tego, aby nasza frakcja wzmacniała się oraz pozyskiwania punktów do ostatecznego zwycięstwa. W tym przypadku S.J. MacDonald oferuje między innymi rozgrywkę solo.

Dzięki pracy Portal Games już teraz zapoznać się z nowymi także ze Specjalistami, czyli dodatkiem oferującym nowy typ jednostek, specjalne, asymetryczne Posterunki oraz dodatkowe klany i zdarzenia, zmieniającymi przebieg rywalizacji.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners