Nastąpiła premiera gry Coral Island, pięknego symulatora nie tylko gospodarstwa rolnego

lubiegrac news Nastąpiła premiera gry Coral Island, pięknego symulatora nie tylko gospodarstwa rolnego
Nastąpiła premiera gry Coral Island, pięknego symulatora nie tylko gospodarstwa rolnegoTamer Adas | 15 listopada 2023, 15:50

Wczoraj odbyła się premiera gry Coral Island, nowej produkcji studia Stairway Games oraz wydawcy Humble Games, który jest czymś więcej, aniżeli kolejnym symulatorem prowadzenia gospodarstwa rolnego. Zakończony Wczesny Dostęp dostarcza graczom pełne wydanie, oferujące dodatkowe możliwości, opiekę nad zwierzakami oraz wiele innych niespodzianek...

Gracze mogą się już zapoznać z Coral Island, które wyszło z etapu Wczesnego Dostępu, dzięki czemu na komputerach i konsolach Microsoftu oraz Xbox, zapoznać się można z ulepszonym i rozbudowanym pełnym wydaniem. To oznacza, że już wszyscy mogą wybrać się do Pokyo, aby rozpocząć w tym miejscu swoją niezwykłą przygodę.

Zapoznaj się także z: Czy piractwo gier ma jeszcze przyszłość? Sytuacja wydaje się dynamiczna, choć...

Poprzez wyjątkowego bohatera, gracze mogą rozpocząć swoją przygodę z działalnością gospodarczą, mogąc z czasem podążyć w wielu różnych kierunkach. Spora dawka swobody oraz liczne postacie otwierające różnego typu kierunku sprawiają, że delektować się możemy wielką wolnością w odkrywaniu różnego typu przygód.

Od teraz delektować się można między innymi bliższymi kontaktami ze zwierzakami, pojawił się opcje romansowania, możliwości zbudowania relacji małżeńskiej oraz założenia rodziny z dzieciakami. A to tylko część ścieżek, którymi gracze mogą podążyć...

Gracze, którzy zdecydują się na zakup DLC-ków Ocean Guardian i Ocean Explorer, z których 100 zysków zostanie przeznaczone na organizację Coral Guardian, która zajmuje się zawodowo dbaniem o rafę koralową.

Premiera Coral Island odbyła się wczoraj, we wtorek, 14 listopada 2023 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5 oraz Xbox Series S i Xbox Series X.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners