Edukacyjna gra Tales of Mathasia zagościła na komputerach osobistych oraz Nintendo Switchu

lubiegrac news Edukacyjna gra Tales of Mathasia zagościła na komputerach osobistych oraz Nintendo Switchu
Edukacyjna gra Tales of Mathasia zagościła na komputerach osobistych oraz Nintendo SwitchuTamer Adas | 22 października 2023, 10:05

Polska edukacyjna gra Tales of Mathasia oficjalnie zagościła na komputerach osobistych oraz Nintendo Switchu, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać z niezwykłym światem, gdzie dzieciaki mogą nauczyć się podstaw matematyki od urokliwych zwierzaków.

Pancake Games wraz z wydawcami 3T Labs oraz Ultimate Games S.A. oficjalnie wypuściła swoją nową grę w postaci nastawionego na edukację matematyczną Tales of Mathasia. Propozycja dostępna już od piątku na komputerach osobistych oraz Nintendo Switchu przygotowana została z myślą o dzieciakach w wieku od 6 do 13 lat, próbujących poznać podstawy królowej nauk.

Dorośli poszukujący dobrej gry dla swojej pociechy mogą zaoferować im wyjątkowy tytuł, który rozgrywa się w świecie Mathasii, gdzie w ramach czterech regionów można poznać niezwykłe zwierzęta, jednocześnie mogąc z ich pomocą poznać podstawy dodawania oraz odejmowania. No i przy okazji możemy powstrzymać siły zła!

Projektanci przygotowali tytuł w taki sposób, aby krok po kroku zaprezentować matematyczne podstawy, jednocześnie dopasowując się do szeregu programów nauczania, które obowiązują w wielu państwach na świecie.

W ramach 16 poziomów oraz kilku godzin zabawy dzieciaki będą mogły się świetnie zabawić oraz rozwiną swoje własne umiejętności, pożytkując swój czas wolny niezwykle pożytecznie.

Zapoznaj się również z: Walory edukacyjne gier, czyli co możecie zyskać dzięki naszemu medium

Tales of Mathasia bawi i edukuje. Podstawy matematyki są tutaj osadzone w przyjaznym świecie rodem z bajek, a w rozgrywce rolę nauczycieli pełnią sympatyczne zwierzaki. Gra łączy więc przygodę z nauką, pozwalając zdobyć wiedzę i – co ważne – nie nudzić się przy tym – mówi COO Ultimate Games S.A.

Tales of Mathasia trafiła na komputery osobiste oraz PlayStation 5.

Ultimate Games S.A. notowane jest na Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners