Dziś Headbangers Rhythm Royale zalicza premierę, goszcząc między innymi w Game Passie!

lubiegrac news Dziś Headbangers Rhythm Royale zalicza premierę, goszcząc między innymi w Game Passie!
Dziś Headbangers Rhythm Royale zalicza premierę, goszcząc między innymi w Game Passie!Tamer Adas | 31 października 2023, 18:00

Dziś następuje premiera Headbangers Rhythm Royale, niezwykłej gry Battle Royale studia Glee-Cheese oraz Team17, które zapraszają graczy do szalonej zabawy wypełnionej uroczymi gołąbkami tańcującymi do wskazanego rytmu!

Glee-Cheese i Team17 oficjalnie wypuszczają dziś pełną wersję swojej gry Headbangers Rhythm Royale, za sprawą której wziąć udział można w sporym i zaskakującym Battle Royalem, oferujących graczom niezwykłą porcję doświadczeń.

W takiej rywalizacji z pewnością jeszcze nie braliście udziału, szczególnie spoglądając na to, jak ciekawie gołębie próbują sobie radzić, rywalizując o same szczyty rankingów.

Zapoznaj się także z: BEAST od False Prophet trafiło do Wczesnego Dostępu na Steamie

30 graczy stara się pokazać się z jak najlepszej strony, prezentując świetne umiejętności zręcznościowe oraz skuteczność zgrania się ze wskazanym rynkiem. To wszystko powoduje, że wieloosobowa rywalizacja stanie się jeszcze bardziej wciągająca.

Tytuł także dziś startuje z pierwszym sezonem oraz gości w abonamencie Xbox Game Pass, dzięki czemu posiadacze usługi mogą tytuł ogrywać bez dodatkowych opłat.

Gra Headbangers Rhythm Royale dziś, 31 października 2023 r. zalicza premierę na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One oraz na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners