Odbyła się premiera wieloosobowego horroru Eresys, nowej propozycji osadzonej w świecie inspirowanym dziełami Lovecrafta

lubiegrac news Odbyła się premiera wieloosobowego horroru Eresys, nowej
Odbyła się premiera wieloosobowego horroru Eresys, nowej propozycji osadzonej w świecie inspirowanym dziełami Lovecraftaredakcja | 28 grudnia 2023, 11:10

Oficjalnie nastąpiła przed kilkoma dniami premiera gowego horroru Eresys, osadzonego w świecie przedstawionym czerpiącym garściami z twórczości Lovecrafta.

Rainbow Studios i Dragonis Games zapraszają do świata Eresys, gry inspirowanej twórczością H.P. Lovecrafta. W pełnej wersji gry gracze odkryją mroczną wioskę rybacką Innsmouth, która oferuje zupełnie nowe wyzwania i tajemniczą atmosferę. Mroczne zakamarki i zagadkowe otoczenie na tej mapie wniosą dodatkowy poziom emocji do strategii przetrwania w grze.

Uważaj na morskie stwory wyłaniające się z głębin, które wymuszają na graczu ostrożne poruszanie się i poszukiwanie kryjówek. W Eresys czas ma kluczowe znaczenie, a potwory stają się coraz silniejsze z każdą minutą. Czy Ty i Twoja drużyna zdążycie wykonać zadanie, zanim Lovecraftowskie koszmary opanują wyspę i rozpętają swoje przerażenie na świecie?

Przeczytaj też:

 

Odświeżona rozgrywka w Eresys przynosi więcej emocji i strachu. Inteligentne i dynamiczne mechaniki sztucznej inteligencji czynią każdą chwilę w grze ekscytującą. Innsmouth wprowadza nowe wyzwania z upiornymi postaciami NPC i przerażającymi Rybaczami z Głębin. Te nowości wzbogacają rozgrywkę, czyniąc grę jeszcze bardziej wciągającą. Przygotuj się na radzenie sobie z tajemniczą klątwą, która owija wioskę w mrok, uniemożliwiając kultystom korzystanie ze światła do obrony!

Eresys ukazało się 18 grudnia 2023 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners