Nastąpiła premiera Iron Marines Invasion! Czym jest tytuł Ironhide Game Studio?

lubiegrac news Nastąpiła premiera Iron Marines Invasion! Czym jest tytuł Ironhide Game Studio?
Nastąpiła premiera Iron Marines Invasion! Czym jest tytuł Ironhide Game Studio?Tamer Adas | 6 listopada 2023, 12:25

W miniony piątek odbyła się oficjalna premiera Iron Marines Invasion, nowej gry studia Ironhide Game Studios. Fani nietypowych gier strategicznych w czasie rzeczywistym ciekawie łączy ze sobą kilka różnych gatunków oraz pomysłów na zabawę.

Od piątku fani mogą zapoznać się z nowym tytułem studia Ironhide Game Studio w postaci gry Iron Marines Invasion, ciekawej propozycji w świecie science-fiction, dostarczający graczom atrakcyjne połączenie strategii w czasie rzeczywistym z elementami tower defense'a oraz autorskimi pomysłami.

Przeczytaj również: Co czeka graczy w Tarisland? Najnowszy wywiad z twórcami zdradza szereg szczegółów!

Gracze przygotowują niezwykłą historię o grupce najodważniejszych oraz najsprawniejszych kosmicznych marines, którzy zmierzą się z niebezpiecznymi klanami, w świecie wypełnionym popkulturowymi dowcipami oraz odwołaniami i gagami.

W trakcie przeszło 25 misji gracze będą mogli w różnych środowiskach zmierzyć się z licznymi wyzwaniami, przeciwnikami oraz zagrożeniami, którym trzeba będzie podołać.

Rozgrywka oferuje szereg narzędzi oraz opcji, z pomocą których możliwe będzie przygotowanie oddziału, który najlepiej będzie odpowiadał na nasz styl oraz preferencje mierzenia się z falami przeciwników.

Premiera Iron Marines Invasion odbyła się 3 listopada 2023 roku na komputerach osobistych. Gra w zeszłym roku zagościła na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners