Premiera książki DOOM Guy Życie w pierwszej osobie, dzięki czemu możemy poznać spojrzenie Johna Romero na jego DOOM-ową karierę

lubiegrac news Premiera książki DOOM Guy Życie w pierwszej osobie, dzięki
Premiera książki DOOM Guy Życie w pierwszej osobie, dzięki czemu możemy poznać spojrzenie Johna Romero na jego DOOM-ową karieręTamer Adas | 11 października 2023, 15:55

Nastąpiła premiera książki DOOM Guy Życie w pierwszej osobie, dzięki czemu już w sprzedaży odnajdziemy autobiografię Johna Romero, jednego ze współzałożycieli legendarnego obecnie studia id software, które na przestrzeni lat zasłynęło pierwszoosobowymi strzelankami takimi jak Wolfenstein, DOOM czy Quake.

Do sklepów trafiła wyjątkowa historia z subiektywnym spojrzeniem Romero na jego historię, dzieciństwo, trudne życie rodzinne oraz wielki sukces, jaki udało mu się pozyskać z zespołem, zachwycając świat swoją kreatywnością oraz niezwykłym podejście do gier wideo oraz gatunku strzelanek pierwszoosobowych.

Zapoznaj się również z: Poznaliśmy polską datę premiery książki DOOM Guy Życie w pierwszej osobie!

Od 10 października zapoznać się możemy z polskim wydaniem znanej i cenionej książki, w której John szczerze dzieli się swoim spojrzeniem, przemyśleniami, wspomnieniami oraz osądach, które są często krytyczne także względem samego siebie. Na przestrzeni lat spogląda na to, co udało mu się osiągnąć, a co było przyczynkiem porażek.

Nie zabrakło przestrzeni na takie wątki jak fascynacja rynkami, które ostatecznie nie wypaliły ówcześnie w postaci gier komórkowych czy społecznościowych, co było dla niego odejściem od ukochanych strzelanek oraz wielkiej dynamiki, którą charakteryzowały się tytuły z jego przeszłości.

Na przestrzeni 500 stron zapoznać się możemy z mocną, bezkompromisową spowiedzią, jakiej dokonał jeden z najsłynniejszych projektantów, która może okazać się dla wielu inspiracją oraz ostrzeżeniem przed popełnieniem określonych błędów.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners