Dziś odbywa się premiera książki Niech żyje Mortal Kombat. Runda 1! Jak kształtował się słynny cykl bijatyk?

lubiegrac news Dziś odbywa się premiera książki Niech żyje Mortal
Dziś odbywa się premiera książki Niech żyje Mortal Kombat. Runda 1! Jak kształtował się słynny cykl bijatyk?Tamer Adas | 4 grudnia 2023, 20:15

Dziś oficjalnie następuje premiera książki Niech żyje Mortal Kombat. Runda 1, publikacji Davida L. Craddocka wydanej w Polsce nakładem Wydawnictwa Open Beta.

Już od dziś fani mogą się zapoznać z historią słynnego cyklu rozwijanego obecnie przez NetherRealm Studios, którą zdecydował się spisać David L. Craddock. Co więcej, autor wykonał sporą pracę, aby zaoferować czytelnikom jak największą liczbę historii oraz informacji o całym procesie przebijania się MK do świadomości graczy.

Na przestrzeni poszczególnych kart widzowie mogą się zapoznać z przeszłością, ważnymi decyzjami oraz informacjami, które związane były nie tylko z produkcją, ale i jej otoczką. A ta przecież była niezwykle ciekawa oraz zaskakująca na wielu poziomach.

Przeczytaj również: Tuż przed świętami Bożego Narodzenia zadebiutuje książka Bohaterowie ostatniej akcji o legendach lat 80. i 90.!

Zapomnieć w końcu nie możemy, że przez wiele Mortal Kombat wraz z Grand Theft Auto rywalizowały o miano najbardziej brutalnych gier dla dorosłych. A to oczywiście sprawiało, że tytułem zaczęły się interesować nie tylko zewnętrzne organizacje czy politycy...

Od czasów automatów aż do fenomenu, który na przestrzeni trzech odsłon podzielił wizje Eda Boona oraz Johna Tobiasa. O tym, kto miał rację, już w zasadzie wiemy, ale... warto zapoznać się z tą historią ze współczesnej perspektywy.

Książka Niech żyje Mortal Kombat. Runda 1 ma dziś premierę (tj. 4 grudnia 2023 roku).

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners