X-Meni ruszają do walki z Zombie! Dziś premierę zalicza polskie wydanie planszówki Marvel Zombies Rewolucja X-Men

lubiegrac news X-Meni ruszają do walki z Zombie! Dziś premierę zalicza
X-Meni ruszają do walki z Zombie! Dziś premierę zalicza polskie wydanie planszówki Marvel Zombies Rewolucja X-MenTamer Adas | 18 kwietnia 2024, 16:15

Dziś odbywa się premiera Marvel Zombies Rewolucja X-Men, imponująco prezentująca się gra planszowa, której towarzyszą dwa bezpośrednie dodatki, a także rozszerzenie do Zombicide 2.0! Czego spodziewać się możemy w kolejnej superbohaterskiej przygodzie oraz w Rio Z Janeiro?

Marvel Zombies Rewolucja X-Men dziś zalicza premierę!

MarvelZombies_XmanRevolution_box_PL_con 

W dniu dzisiejszy efektownie prezentująca się i przyjęta planszówka Marvel Zombies Rewolucja X-Men zalicza premierę polskiego wydania! Gigantyczny sukces z Kickstartera jest już dostępny do zakupu, dostarczają atrakcyjną przygodę dla maksymalnie 6. graczy, skupionych wokół walki Marvelowych Superbohaterami, mierzącymi się z nieumarlakami!

Wśród nich nie brakuje także wielkich przeciwników, którzy spróbują pożreć wybranych mutantów. Ci krok po kroku realizować będą określone zadania, pokonując przeciwników oraz przeciwności losu...

Zapoznaj się także z: Co oferuje graczom Marvel Zombies Rewolucja X-Men? - Prezentacja planszówki

Marvel Zombies Fantastic 4 zadebiutowały!

Fani Fantastycznej 4 mają okazję do pokierowania członkami słynnej Marvelowej rodziny podczas jej zmagań z zombie! Dodatek Marvel Zombies Fantastic 4: Oblężenie jest już dostępny i zachowuje kompatybilność z podstawową grą oraz Rewolucją X-Men, oferując nową przygodę. Akcja przenosi się do Budynku Baxtera, gdzie dochodzi do próby przetrwania tytułowych superbohatrów, postronnych postaci oraz Zombie Bohaterów...

Walka z Zombie także w kosmosie...

Co więcej, drugie rozwinięcie Marvel Zombies Fantastic 4: Zestaw Guardians of the Galaxy, też zagościło na rynku. W ten sposób fani będą mogli nie tylko pokierować tytułowymi Strażnikami Galaktyki, którzy staną przed niezwykłym wyzwaniem. W końcu mało kto mógłby się spodziewać, że nawet Thanos zmieni się w Zombie! 

Co gorsza, tytan zamierza wykorzystać Kamienie Nieskończoności, aby zrealizować swój jeszcze bardziej przerażający plan! Nadzieję na wygraną, daje jednak wsparcie Cosmo oraz kaczora Howarda!

Przeczytaj także: Nadchodzi Marvel Zombies Rewolucja X-Men od Portal Games

Zombicide 2. ed.: Rio Z Janeiro również debiutuje!

Zombicide_Rio_box3d_con 

Od dziś fani mają okazję także zapoznać się z dodatkiem Zombicide 2. ed.: Rio Z Janeiro, który zabiera gracz do Brazylii! 6 nowych Ocalałych spróbuje poradzić sobie z licznymi nieumralakami, w ramach kampanii czerpiącej garściami między innymi z klimatu samby oraz wyjątkowości gęstych i pięknych uliczek faweli!

Tym razem gracze będą musieli wspólnie przebić się przez sieć wąskich przejść oraz wyzwań wywodzących się między innymi z kart Celów oraz zupełnie nowych mechanik i trudności, które postawi nowa formuła.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

1234567
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners