Premiera moda Fallout: New California, czas na nowe znakomite przygody

lubiegrac news Premiera moda Fallout: New California, czas na nowe znakomite przygody
Premiera moda Fallout: New California, czas na nowe znakomite przygodynocarz | 24 października 2018, 12:10

Miło nam poinformować, że twórcy moda Fallout: New California (wcześniej Project Brazil) czyli Rick Hukkanen oraz Brandan Lee udostępnili wczoraj wersję BETA 201 swojego dzieła.
 
To jest wspaniały moment debiutu projektu, nad którym spędzili ostatnie lata swojego życia. To oznacza, że każdy zainteresowany będzie mógł zainstalować mod we własnym Falloucie i wreszcie w niego zagrać ponieważ wcześniej było to możliwe tylko podczas zamkniętych beta testów. Mod oczywiście wymaga pełnej wersji Fallout: New Vegas od Obsidian Entertainment.
 
Fallout: New California to całkowicie nowa mapa i nowa kampania fabularna, której akcja rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami znanymi z Fallouta 2 i 3. Gracze zaangażują się w trwający konflikt pomiędzy stygnącą armią Nowej Republiki Kalifornijskiej (NCR), a Juanem Elsdragonem, niebezpiecznym bandytą, który potrafił zebrać niemałą armię pod swoje dowodzenie.
 
Modyfikacja to ponad 14 tysięcy linii dialogowych i około 48 nowych misji. To przekłada się na około 30 dodatkowych godzin rozgrywki w post-apokaliptycznym świecie. Ponadto całość uzupełniają nagrania głosowe, w których wzięło udział 60 ochotników.
 
 

Fallout: New California prawie na ukończeniu

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Tagi: PC, fallout,
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners