Dziś nastąpiła premiera Mortal Kombat 1 (2023)! Czas poznać wydarzenia w linii czasowej Liu Kanga

lubiegrac e-sport Dziś nastąpiła premiera Mortal Kombat 1 (2023)! Czas
Dziś nastąpiła premiera Mortal Kombat 1 (2023)! Czas poznać wydarzenia w linii czasowej Liu KangaTamer Adas | 19 września 2023, 21:45

Premiera Mortal Kombat 1 (reboot) dziś następuje, otwierając przed wszystkimi zainteresowanymi graczami zupełnie nową linię czasową wykreowaną przez Liu Kanga. Jego marzenie o pokoju zaczyna się jednak powoli walić, a pomoc Gerasa to zbyt mało, aby móc uratować wymarzony porządek przez boga ognia. Czego się fani mogą spodziewać po wielkim resecie?

O czym jest Mortal Kombat 1 (reboot)?

Po wydarzeniach z Mortal Kombat 11, ostatecznie Liu Kang ukształtował nową linię czasową, wprowadzając do niej wielki pokój i bezpieczeństwo. Ten okres jednak może niebawem się zakończyć, gdyż zagrożenie przychodzi z zaskakującej strony. Początkowo wszystko przebiega zgodnie z wizją boga ognia, ale z czasem jego przeciwnicy spróbują go przechytrzyć oraz powstrzymać...

Co kształtuje rozgrywkę w Mortal Kombat 1 (reboot)?

NetherRealm Studios oraz Warner Bros. Interactive Entertainment dziś udostępniły kolejną odsłonę serii Mortal Kombat, wprowadzając nie tylko odświeżenie składu zaangażowanych w opowieść postaci, ale także wprowadza nową mechaników wojowników kameo. Nie zabrakło także jeszcze piękniejszych aren walki czy zupełnie nowych trybów rozgrywki, za których sprawą możemy delektować się sporą porcją zabawy.

To wszystko sprawiło, że w sieci nie zabrakło pochwał, gdyż po raz kolejny gracze mogą liczyć na liczne okazje do dokonywania ciosów X-ray czy też klasycznych fatalities, które prezentują się jeszcze efektowniej pod każdym względem.

Pierwsze recenzje Mortal Kombat 1 (reboot)

Pierwsze oceny Mortal Kombat 1 (reboot) ze średnią ocen na poziomie 85/100 punktów i wskaźnikiem poleceń wynoszącym 95% wskazuje na to, że otrzymujemy naprawdę niezłą odsłonę, która ma szansę zaoferować graczom sporo przyjemności z resetu. Jednocześnie jest to rezultat dość odległy, chociażby od znakomicie przyjętego Street Fightera 6.

Wybrane oceny Mortal Kombat 1 (reboot)

  • 100/100 - Gaming Age, VGC, Dexerto, God is a Geek
  • 95/100 - Press Start, Prima Games, Wellplayed,
  • 90/100 - Attack of the Fanboy, Hobby Consolas, COGconnected, GamePro, Game Informer, VideoGamer, CGMagazine,
  • 85/100 - Spaziogames, Wccftech, PSX Brasil,
  • 80/100 - VG247, PlayStation LifeStyle, GamingTrend, Gamer Guides, Metro GameCentral, TheSixthAxis
  • 75/100 - Washington Post,
  • 70/100 - Screen Rant, Push Squre, Entertainment Geekly
  • 40/100 - Nintendo Life.

Premiera Mortal Kombat 1 (reboot)

Dziś Mortal Kombat 1 (reboot) ma premierę (tj. 19 września 2023 roku) na Xbox Series S, Xbox Series X, Nintendo Switch, komputery osobiste oraz PlayStation 5.

Zwiastun premierowy Mortal Kombat 1 (reboot)

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://opencritic.com/game/15004/mortal-kombat-1

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners