Nowe, efektowne obudowy Genesis Diaxid 605F i 605 ARB trafiły na rynek

lubiegrac newsy hardware Nowe, efektowne obudowy Genesis Diaxid 605F i 605 ARB trafiły na rynek
Nowe, efektowne obudowy Genesis Diaxid 605F i 605 ARB trafiły na rynekTamer Adas | 20 kwietnia 2024, 21:15

W końcówce obecnego tygodnia oficjalnie doszło do premiery trzech obudów polskiej marki Genesis. Gracze mają okazję pozyskać modele z niezłym wyposażeniem, postawieniem na siatkę typu mesh oraz ładnie eksponujący wewnętrzne podzespoły boczny panel. Czego dokładnie gracze mogą się spodziewać po tej propozycji?

Genesis Diaxid 605F - opis nowej obudowy

Pierwszą z debiutujących konstrukcji jest Genesis Diaxid 605F, atrakcyjnie prezentujący się model z 5 wentylatorami Genesis Oxal 120, które wykorzystując szereg przestrzeni zaprojektowanych z myślą o zapewnieniu jak najlepszego przepływu nadmiaru ciepłego powietrza.

We wnętrzu umieścimy dwa dyski SSD 2,5, jeden HDD 3,5 oraz jeden hybrydowy 2,4/3,5 cala, kartę graficzną do około 351 mm, chłodzenia procesora do 168 mm oraz przestrzeni na roncie na chłodnicę AiO w rozmiarze nawet 420 mm. Wnętrze estetycznie chronić będą dedykowane piwnice, maskownice oraz przepusty, a także pełne ofiltrowanie.

Model w formacie od ATX do mini-ITX doczekał się umieszczenia na froncie paneli USB-C do 10 Gbit/s dwóch USB A 3.2 gen 1 oraz podwójnego HD audio 3,5 mm.

Przeczytaj też:

Co wyróżnia Genesis Diaxid 605 ARGB?

Trafiający do sprzedaży model Genesis Diaxid 605 ARGB, który dysponuje podświetlanymi wentylatorami Oxal 120 ARGB w ilości czterech, pracujących z niższymi obrotami z taką samą wydajnością 1400 RPM co modele z poprzedniej generacji. Dodatkowo model ten jest w stanie pomieścić podzespoły w tej samej ilości i rozmiarze jak 605F.

W sprzedaży zagoszczą dwa warianty, czarny oraz biały, które są otwarte na odpowiednie dopasowanie poszczególnych podzespołów, które mają szansę prezentować się jeszcze efektowniej.

Cena i data premiery Genesis Diaxid 605F

Wspomniane obudowy można pozyskać już od piątku w cenach prezentujących się następująco:

  • GENESIS Diaxid 605F w kolorze czarnym i rekomendowanej cenie detalicznej producenta 32 zł
  • GENESIS Diaxid 605 ARGB w kolorze czarnym i rekomendowanej cenie detalicznej producenta 379 zł
  • GENESIS Diaxid 605 ARGB w kolorze białym i rekomendowanej cenie detalicznej producenta 379 zł.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners