Idealny pad dla fanów Tekkena? Oficjalnie premierę zalicza właśnie taki model - HORI Fighting Commander OCTA Tekken 8

lubiegrac newsy hardware Idealny pad dla fanów Tekkena? Oficjalnie premierę zalicza
Idealny pad dla fanów Tekkena? Oficjalnie premierę zalicza właśnie taki model - HORI Fighting Commander OCTA Tekken 8Tamer Adas | 13 lutego 2024, 20:50

Polska premiera pada HORI Fighting Commander OCTA Tekken 8 odbyła się dziś, dzięki czemu fani mogą pozyskać stylizowany kontroler przygotowany z myślą o potrzebach fanów bijatyk oraz super hitu Bandai Namco Entertainment.

Na polskim rynku ukazał się zupełnie nowy pad HORI. Firma wraz z Retall zdecydowała się zaprezentować i wypuścić model Fighting Commander OCTA Tekken 8, model opracowany z myślą o fanach strzelankach, na czele z graczami, którzy zagrywać się będą w setkach oraz tysiącach godzin w ósmego Tekkena.

Zapoznaj się także z: SkyShowtime, premiery marzec 2024. Kolejne intrygujące seriale i kinowy hit

Najnowszą propozycję oparto o szybkie mikroprzełączniki sprawiające, że sześć przycisków zapewni najlepszą wydajność, która w połączeniu z analogiem wyposażonym w ośmiokątny pierścień zapewni oczekiwaną precyzję przy wysokiej szybkości działania.

Niski czas reakcji w połączeniu z optymalizacją rozbudowanych sekcji ataków powoduje, że fani licznych combosów, będą mogli zademonstrować swój pełny potencjał i pewność w dokonywanych seriach.

Producent przygotował także specjalną aplikację Device Manager, z pomocą której możliwe jest dogrania d-pada do naszych preferencji oraz przypisania przycisków do bardziej odpowiadającego nam układu.

Hitowy Tekken 8 zadebiutował 26 stycznia 2024 r. na komputerach osobistych, PlayStation 5 oraz Xbox Series S i Xbox Series X.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: pad, premiera, tekken,
Gra: Tekken 8
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners