Nastąpiła premiera Predator BiFrost Radeon RX 7600, pierwszej karty producenta bazującej na architekturze AMD!

lubiegrac newsy hardware Nastąpiła premiera Predator BiFrost Radeon RX 7600, pierwszej
Nastąpiła premiera Predator BiFrost Radeon RX 7600, pierwszej karty producenta bazującej na architekturze AMD!Tamer Adas | 29 czerwca 2023, 14:15

Oficjalnie odbywa się premiera kart graficznych Predator BiFrost Radeon RX 7600, pierwszego modelu od growej sekcji Acera bazującej na architekturze i technologii od AMD. Co dokładnie wyróżniać będzie tę propozycję?

Predator BiFrost Radeon RX 7600 - opis karty graficznej

Zupełnie nowa karta Predator BiFrost Radeon RX 7600 bazuje na architekturze AMD RDNA 3 zapewniającej zupełnie nowe pole wydajnościowe oraz szereg zalet obejmujących między innymi zupełnie nowe akceleratory AI oraz rozwiązania poprawiające energooszczędność.

Przeczytaj też: W sklepie MediaExpert trwa świetna promocja na Fotele i biurka Diablo Chairs!

Zgodnie z nazwą modelu, ten doczekał się autorskiego systemu chłodzenia osiowego typu "blower", które ma nie tylko skutecznie odprowadzać ciepło, ale także doskonale radzić sobie z różnorodnymi wyzwaniami i intensywnymi sesjami.

Poprzez technologię Xilinx i uczenie się adaptujące w ramach AMD Media Framework możliwe było zaoferowanie jeszcze lepszej integracji z sztuczną inteligencją, oferującą większą dawkę szczegółowości, wyrazistości oraz jakości przy mniejszym obciążeniu.

Posiadacze tego modelu mogą liczyć również na wsparcie oprogramowania Predator BiFrost Utility, dostarczającego zestaw funkcji, opcji, możliwości dostosowania oraz zapisywania preferowanych ustawień. Zapomnieć nie sposób także o panelu OSD z szybkim dostępem do informacji czy personalizacji.

Cena i data premiery Predator BiFrost Radeon RX 7600

Już teraz pozyskać możemy kartę graficzną Predator BiFrost Radeon RX 7600 w cenie rozpoczynającej ssię od 1799 złotych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners