Nastąpiła premiera Project Downfall na Nintendo Switch i Xbox! Polską strzelankę można sprawdzić na nowych platformach

lubiegrac giełda Nastąpiła premiera Project Downfall na Nintendo Switch
Nastąpiła premiera Project Downfall na Nintendo Switch i Xbox! Polską strzelankę można sprawdzić na nowych platformachTamer Adas | 4 lutego 2024, 22:00

W miniony piątek nastąpiła pełnoprawna premiera gry Project Downfall w wersjach na konsole Nintendo Switch i Xbox One, Series S oraz Series X. Gracze mogą się już teraz zapoznać z cenionym z komputerów osobistych tytułem MGP Studios i Solid9 Studios, wspartych przez RedDeer.Games.

Po małym opóźnieniu ostatecznie dwa dni temu doszło do debiutu polskiej strzelanki Project Downfall na konsolach Xbox oraz Nintendo Switchu, gdzie gracze będą mogli zmierzyć się z szeregiem przeciwników. Czuwający nocą mściciel niebawem stanie się nadzieją już nie tylko dla mieszkańców Crimson Tide...

Przeczytaj również z: Najciekawsze gry o tematyce wirusów i epidemii chorób oraz... zombie

W cyberpunkowej rzeczywistości dominują korporacje, a jeden z ich pracowników w nocy zmienia się w lokalnego bohatera. W miejscu, gdzie jedynie środki medyczne umożliwiają przetrwanie każdego kolejnego dnia. To właśnie pierwszemu megamiastu grozi spore zagrożenie ze strony zderzenia sił zachodnich oraz wschodnich.

Operując pomiędzy poszczególnymi stronnictwami, to właśnie nasz autor decyduje o tym, co się stanie dalej. Czy zapanuje pokój, kontynuowane będzie napięcie czy też nastąpi zupełnie nowy porządek... Jedno z 12 zakończeń stoi otworem...

Dynamiczna i wymagająca rozgrywka przypomina przygody Johna Wicka czy pierwszoosobowe Hotline Miami, stawiając przed graczami spore wyzwania, konieczność reagowania na sytuację czy też łykania kolejnych tabletek, zapewniających sporą przewagę w walce.

Project Downfall trafiło na komputery osobiste 1 grudnia 2022 roku, wersje na Nintendo Switch i Xboxy One oraz Series zadebiutowały dwa dni temu, 2 lutego 2024 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners