Projektory Optoma UHZ66 i HZ146X są już dostępne w sprzedaży z parametrami, które mogą zainteresować graczy

lubiegrac newsy hardware Projektory Optoma UHZ66 i HZ146X są już dostępne w sprzedaży
Projektory Optoma UHZ66 i HZ146X są już dostępne w sprzedaży z parametrami, które mogą zainteresować graczyTamer Adas | 12 listopada 2023, 20:05

Oficjalnie na naszym rynku doszło do premiery projektorów Optoma UHZ66 i HZ146X, nowych propozycji z wysokie jakości obrazem łączącym wysokie odświeżanie, sporą rozdzielczość oraz 4000 lumenów jasności, dostarczając obraz przebijający nawet liczne telewizory oraz monitory. Co jeszcze potrafią te propozycje?

Zupełnie nowe propozycje bazują na technologii DuraCore, z pomocą której wysokiej jakości lasery zaoferują naprawdę wysoki poziom jasności oraz ostrości obrazu. W ten sposób model UHZ66 zaoferuje 4000 lumenów oraz rozdzielczość 4K, natomiast wariant HZ146X to próg 3800 lumenów oraz Full HD. Pierwszy model oferuje nawet 240 klatek, natomiast drugi to 120 Hz, czyli równie niezły poziom do zabawy.

Przeczytaj też:

 

Poprzez wbudowane głośniki oraz wejścia HDMI liczyć możemy na niezłej jakości dźwięk czy możliwość podłączenia do licznych urządzeń, jednocześnie zachowując wyjątkowy klimat i możliwość cieszenia się obrazem w rozmiarze nawet 300 cali, co może zmienić nasze mieszkanie nie do poznania.

Mały rozmiar to spore zaoszczędzenie przestrzeni, natomiast laser sprawił, że zaoszczędzono nawet do 45% energii względem lampowych odpowiedników. Trwała obudowa została zbudowana ze zrecyklingowanych materiałów, przy okazji dokonując oszczędności w sferze opakowania sprzętu.

Optoma pochwaliła się przy okazji udziałem w prawie 27% całego polskiego rynku, utrzymując pozycję lidera już od początku bieżącego roku. Tajwański producent zaoferował naszym klientom przeszło 90 modeli.

Projektory Optoma UHZ66 i HZ146X możemy już w Polsce pozyskać w cenach wynoszących odpowiednio 9199 i 4299 złotych z dwuletnią gwarancją producenta i pięcioletnią na źródło światła.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners