Reigns Three Kingdoms zaliczyło premierę na komputerach i Switchu z nową historią, spiskami i romansami

lubiegrac news Reigns Three Kingdoms zaliczyło premierę na komputerach
Reigns Three Kingdoms zaliczyło premierę na komputerach i Switchu z nową historią, spiskami i romansamiTamer Adas | 14 stycznia 2024, 11:30

Kilka dni temu nastąpiła premiera Reigns Three Kingdoms, kolejnej produkcji od studia Nerial oraz Devolver Digital, który zabiera posiadaczy komputerów, mobilnych konsolo-komputerów oraz Nintendo Switcha do okresu znanego z eposu Opowieść o Trzech Królestwach.

Studio Nerial, wraz z Devolver Digital, wydali dziś grę Reigns: Three Kingdoms na Steamie i Nintendo Switchu. Tytuł ten, wcześniej dostępny wyłącznie na Netflixie, jest piątą odsłoną wielokrotnie nagradzanej i pobieranej przez miliony użytkowników serii Reigns. Three Kingdoms przenosi graczy w burzliwe czasy ostatnich lat dynastii Han, inspirowane klasycznym historycznym eposem "Opowieść o Trzech Królestwach".

Przeczytaj też:

 

Rozgrywka w Reigns: Three Kingdoms rozwija podstawowe zasady znane z poprzednich części serii, wprowadzając unikalny system walki, który dodaje nowy wymiar do głównej koncepcji gry.

Gracze będą odkrywać liczne frakcje, wojny i bohaterów tej epickiej opowieści, negocjując z rywalami, wzmacniając sojusze, przekształcając wrogów w sojuszników i rekrutując żołnierzy do walki! Ta może toczyć się wyjątkowo zacięcie...

Zaczynając jako prosty żebrak, gracze będą dążyć do wspinania się po drabinie społecznej, aż do zapanowania nad jednym z 14 regionów Chin, w chwili gdy centralna władza cesarza się rozpadnie. Zadaniem gracza będzie zjednoczenie skłóconych frakcji, a zaskakujący zwrot akcji dostarczy pakiet dodatkowych przygód.

Reigns Three Kingdoms ukazało się 11 stycznia 2024 roku na komputerach osobistych oraz Nintendo Switchu.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners