Już od dziś System Shock Remake gości na konsolach!

lubiegrac news Już od dziś System Shock Remake gości na konsolach!
Już od dziś System Shock Remake gości na konsolach!Tamer Adas | 21 maja 2024, 16:05

Dziś oficjalnie świetnie przyjęty na komputerach System Shock Remake zalicza swoją premierę na konsolach! W ten sposób gracze mają okazję do zapoznania się z odświeżeniem przygotowanym przez Nightdive całkowicie "od zera"!

Nightdive Studios i Prime Matter dziś serwują konsolowym graczom premierę swojej gry System Shock Remake, która w naprawdę udany sposób powróciła rok temu na komputery osobiste. Od teraz kolejna grupa graczy ma okazję do zaznajomienia się z tytułem, który rozkochał w sobie wielu graczy.

Ci, którzy nie mieli okazji do zapoznania się z oryginałem, jaką teraz możliwość przeniesienia się do kosmosu, gdzie na zamkniętej stacji czeka ich wielkie starcie z przerażającą sztuczną inteligencją Shodan oraz licznymi przeciwnikami, którzy czekać będą na naszej drodze.

Przeczytaj też:

 

Połączenie RPG-a z pierwszoosobową strzelanką okazało się oryginalnie powiewem świeżości oraz wzorem, z którego następnie czerpało wiele projektów. Już teraz także i konsolowcy mogą ujrzeć odświeżenie, które od samego spodu oferuje przeniesienie doświadczenia, pełnoprawnie do współczesnych standardów deweloperskich.

Nowe wydanie spotykało się z ciepłym przyjęciem, doceniając nie tylko zawartość zasadniczą, ale także i dobre dostosowanie projektu do specyfiki konsol oraz zalet platform Microsoftu oraz Sony.

System Shock Remake ukaże się 21 maja 2024 roku zarówno w formacie fizycznym, jak i cyfrowym na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Gra będzie dostępna wyłącznie w formie cyfrowej na platformach PlayStation 4 i Xbox One. Wszystkie wersje gry będą zawierały polską lokalizację tekstową.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners