Premiera The Lords of the Fallen (2023) odbywa się dziś, co oznacza, że Adyr ponownie stara się zdominować świat...

lubiegrac publicystyka Premiera The Lords of the Fallen (2023) odbywa się dziś
Premiera The Lords of the Fallen (2023) odbywa się dziś, co oznacza, że Adyr ponownie stara się zdominować świat...Tamer Adas | 13 października 2023, 17:45

Premiera The Lords of the Fallen ma dziś oficjalnie miejsce, oferując graczom możliwość powrotu do znanego świata, aby po raz kolejny zmierzyć się z mrocznym bogiem Adyrem. HEXWORKS oraz CI Games S.A. dziś debiutują z nowym tytułem, który ma zaoferować graczom jeszcze więcej satysfakcji z zabawy.

O czym jest The Lords of the Fallen?

HEXWORKS i CI Games S.A. dziś po wielu miesiącach czekania udostępniając swoją nową grę RPG w postaci gry The Lords of the Fallen, rebootującą markę po ośmiu latach oraz próbując wnieść ją na nowy poziom. Po 500 latach po raz kolejny mroczny bóg Adyr próbuje powrócić na Ziemie Mournstead, gdzie ponownie dojdzie do starcia pomiędzy dobrem oraz złem.

Mroczny Krzyżowiec okazuje się ostatnią nadzieją ludzkości na powstrzymanie przerażających sił zła, dążąc do powstrzymania licznych potworów, demonów, mutantów oraz owładniętych szaleństwem wojowników, którzy dążą do wprowadzenia nowego, przerażającego porządku...

Co kształtuje rozgrywkę w The Lords of the Fallen?

Zgodnie z pierwotnymi założeniami sprzed lat, autorzy zdecydowali się przygotować pełnoprawnego soulslike'a, oferując graczom do znanej formuły szereg własnych pomysłów i rozwiązań, które mają uczynić zabawę bardziej satysfakcjonującą na wielu poziomach. Gracze mogą zapoznać się z projektem, testując próbę zaimplementowania sporo świeżości i pomysłowości.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że Lords of the Fallen wreszcie zostaje wydane – powiedział Saul Gascon, Dyrektor Studia w HEXWORKS – Podróż wszystkich wybrańców dzierżących latarnie i ich epicka misja pokonania demonicznego boga Adyra, właśnie się rozpoczyna! To efekt niemal czterech lat ciężkiej pracy, determinacji i pasji do tworzenia tego świata. Członkowie zespołów HEXWORKS i CI Games z całego stworzyli wspólnie przełomowy projekt, który do gatunku gier akcji RPG wprowadza zupełnie nową jakość. Dla nas nie ma nic piękniejszego niż świadomość, że od dziś Wy wszyscy będziecie mogli zanurzyć się w tym immersyjnym uniwersum. W świetle, podążajmy! -

Przeczytaj również:

Pierwsze recenzje The Lords of the Fallen

Za sprawą pierwszych recenzji doczekaliśmy się średniej ocen na poziomie 75/100 ze wskaźnikiem poleceń wynoszący 75% potwierdzającym spory wkład pracy w projekt, który ma niestety niemałe kłopoty techniczne, brakuje mu określonych szlifów, nie dostarcza pełnej satysfakcji oraz otrzymał niestety słabą fabułę.

Nasza opinia o The Lords of the Fallen

Nasza recenzja The Lords of the Fallen jest już dostępna od wczoraj na łamach, dzięki czemu możecie się zapoznać z wrażeniami z rozgrywki, która również nie przebiegła bezproblemowo.

Oceny The Lords of the Fallen

  • 95/100 - AltChar,
  • 90/100 - Attack of the Fanboy, GameSpew,
  • 85/100 - Seasoned Gaming, Gamersky, The Nerd Stash,
  • 80/100 - IGN, PPE, INVEN, VideoGamer, But Why Tho?, CGMagazine, The Outerhaven Productions, God is a Geek, Slant Magazine, We Got This Covered, Hobby Consolas, PSX Brasil, Wellplayed,
  • 79/100 - PC Gamer,
  • 75/100 - lubiegrac.pl, GamingTrend, Spaziogames,
  • 70/100 - Gamer Guides, Push Square, GAMES.CH,
  • 60/100 - TechRaptor, Game Informer,
  • 40/100 - TheSixthAxis, Eurogamer.

Premiera The Lords of the Fallen

The Lords of the Fallen ma dziś premierę, 13 października 2023 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5 oraz Xbox Series X i Xbox Series S.

Wydawca gry: spółka CI Games S.A. notowana jest na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.

Zwiastun premierowy The Lords of the Fallen

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners