They Know to nowa, szalona gra o przetrwaniu od RedDeer.Games!

lubiegrac news They Know to nowa, szalona gra o przetrwaniu od RedDeer.Games!
They Know to nowa, szalona gra o przetrwaniu od RedDeer.Games!redakcja | 9 stycznia 2024, 10:20

Na Nintendo Switchu już teraz zapoznać się można z niezależną, polską grą They Know. To nowa, szalona propozycja o przetrwaniu, w ramach której RedDeer.Games zabierze graczy do świata, gdzie nasz dzielny bohater spróbuje dowiedzieć się... co tak naprawdę przed ludzkością ukrył rząd!

Czy jeszcze nie masz noworocznych postanowień? Polskie RedDeer.Games ma dla Ciebie wyjątkową propozycję: odkryj największe tajemnice rządu dotyczące zjawisk nadprzyrodzonych w nowej grze They Know. Ta intensywna przygodówka, utrzymana w lekkim, komediowym tonie, oferuje unikalne połączenie skradanki, konspiracji, eksploracji oraz garści sekretów oraz zagadek.

Wejdź w świat They Know, gdzie rządzący ukrywają przed opinią publiczną nadprzyrodzone tajemnice. Gracze, wyposażeni w aparaty fotograficzne, podejmą się zadania udokumentowania wszystkiego, co zostało zaklasyfikowane jako "ściśle tajne". Przygotuj się zatem na odważne włamania do zamkniętych stref i zdobądź dowody na obecność obcych, ptaków-robotów czy mechanicznych pszczół, które mogą być wykorzystywane do śledzenia ludzi.

Przeczytaj też:

 

Twoim zadaniem w They Know będzie odkrycie i udokumentowanie najbardziej nieprawdopodobnych przypadków, rodem najdziniejszych seriali i filmów science-fiction. Uważaj – musisz pozostać niezauważony przez patrolujących strażników. Czy będziesz w stanie wykonać misję, nie wpadając w ręce wroga?

Do dyspozycji graczy będą liczne kryjówki i różne sposoby na przechytrzenie nieprzyjaciela. Czy uda Ci się odkryć wszystkie sekrety, skrywane przez tych, którzy mogą nie być nawet ludźmi? Odpowiedź na to pytanie czeka w trakcie gry w They Know, gdzie każdy ruch i każda decyzja ma znaczenie.

They Know jest od czwartku, 4 stycznia 2024 roku dostępne na Nintendo Switchu.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners