Premiera Traffic Jams, rodzinnej i kanapowej gry na gogle VR!

lubiegrac news Premiera Traffic Jams, rodzinnej i kanapowej gry na gogle VR!
Premiera Traffic Jams, rodzinnej i kanapowej gry na gogle VR!Tamer Adas | 10 kwietnia 2021, 22:40

Jest już za nami premiera Traffic Jams, czyli tytułu stawiającego na rodzinną i kanapową zabawę. Co oferuje graczom tytuł Little Chicken i wydawcy Vertigo Games?

Vertigo Games, Koch Media oraz studio Little Chicken Game Company wypuściły swój projekt w postaci zabawnej, rodzinnej gry Traffic Jams. Tytuł stawia na asymetryczny tryb współpracy skoncentrowany wokół zarządzania ruchem drogowym.

W ramach gry będziemy mogli wskoczyć do trybu kariery, w ramach którego będziemy dbać o porządek na drodze oraz na brak skrzyżowań uchu wielu pojazdów.

Gdy sygnalizacja świetlna padła, pozostały nam już zmagania z użyciem gogli Oculus Quest i Rift oraz pomoc znajomych czy rodziny na kanapie.

Marudni i niesforni piesi oraz niecierpliwi i szaleni to jednak dopiero początek, gdyż na naszej drodze stanie nawet... meteoryt!

Zapoznaj się także z: Atomic Jelly ogłasza Rally Mechanic Simulator! Jutro ujrzymy projekt na obecnym etapie produkcji

 

Yannis Bolman, CEO w Little Chicken Game Company, skomentował - Po ponad roku ciężkiej pracy jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni, że możemy wreszcie pokazać naszą grę całemu światu. Od pierwszej wersji demonstracyjnej widzieliśmy, że ludzie świetnie się przy niej bawią. Dzięki potędze VRu gracze zanurzają się w rozgrywce tak bardzo, że widzieliśmy testerów podskakujących, gdy samochody zaczęły się rozbijać. Dokładamy wszelkich starań, aby gra była przyjemna i satysfakcjonująca, niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy dopiero zaczynasz przygodę z VR. Cieszymy się, że będzie można puścić wodze fantazji i kontrolować ruch na swój własny sposób! -

 

Traffic Jams ukazało się 8 kwietnia 2021 roku na komputerach osobistych na gogle VR. Gra zadebiutuje latem bieżącego roku na PlayStation 4 i 5 na urządzenie PlayStation VR.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners