Nastąpiła premiera What the Duck na komputerach osobistych i Nintendo Switch! Czym jest ten ciekawy miks gatunkowy?

lubiegrac news Nastąpiła premiera What the Duck na komputerach osobistych
Nastąpiła premiera What the Duck na komputerach osobistych i Nintendo Switch! Czym jest ten ciekawy miks gatunkowy?Tamer Adas | 9 listopada 2023, 20:20

Dzisiejszego popołudnia doszło do premiery gry What the Duck na komputerach osobistych i Nintendo Switch. To oznacza, że fani poszukujących intrygującego tytułu łączącego szereg gatunków z istotną rolą rytmu oraz zręczności, mogą wskoczyć do przygotowanego właśnie dla nich świata. 

Od 9 listopada gracze mogą wybrać się w niezwykłą podróż, by skosztować lekką, ale i potrafiącą poruszyć opowieść o bólu, zemście, dramacie oraz dążeniu do samoakceptacji. Towarzyszem naszego protagonisty okaże się niezwykła duchowa kaczka, będąca sporym wsparciem na wielu poziomach.

Przeczytaj też:

 

Rozgrywka łącząca grę przygodową akcji, RPG-a, survival, tytuł o prowadzeniu gospodarstwa czy produkcję rytmiczną zabierze nas do jednego z czterech środowisk, gdzie nie zabraknie licznych zadań, przeciwników, tajemnic do odkrywania oraz przyjemnych minigierek, które nieco inaczej zweryfikują nasze umiejętności.

Istotną rolę odgrywa nie tylko kaczy kumpel, ale także zabawa żywiołami, spryt oraz odpowiednie przygotowanie i skuteczność w walce, cały czas zachowując jak najwierniejsze przywiązanie do wskazanego rytmu.

Nasz nietypowy przyjaciel również będzie realizował swoje indywidualne zadania, zmierzy się z zagadkami oraz będzie kluczem otwierającym obszary, które nie są dostępne dla naszego głównego protagonisty.

What the Duck trafiło na rynek 9 listopada 2023 roku na komputerach osobistych oraz konsolce Nintendo Switch.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners