Premiera WWE 2K23, Świnka Peppa z nową grą, Disco Elysium z kolażami, NFS Unbound z aktualizacją - Krótkie Info

lubiegrac news Premiera WWE 2K23, Świnka Peppa z nową grą, Disco Elysium
Premiera WWE 2K23, Świnka Peppa z nową grą, Disco Elysium z kolażami, NFS Unbound z aktualizacją - Krótkie InfoTamer Adas | 18 marca 2023, 14:15

Premiera WWE 2K23, Świnka Peppa z nową grą, Disco Elysium z kolażami, NFS Unbound z aktualizacją. Więcej w Krótkie Info!

Oficjalnie WWE 2K23 doczekało się swojej premiery, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać z kolejnym tytuł z serii o słynnych amerykańskich zapasach. 2K Sports ponownie wykonało pracę, która poskutkowała pozytywnymi ocenami.

 

Oficjalnie Electronic Arts ogłosiło, że już 21 marca zagości aktualizacja do Need for Speed Unbound, zatytułowany Volume 2 z szeroką dawką atrakcji oraz pomniejszymi atrakcjami.

 

Disco Elysium doczekało się wprowadzenia aktualizacji z trybem Collage, zapewniających szerokie opcje kreacji wyjątkowy ujęć z rozgrywki.

 

Zapoznaj się również z: Poznaliśmy datę Opening Night Live gamescom 2023! Kiedy odbędzie się konferencja? A kiedy całe niemieckie targi?

 

Świnka Peppa Światowe przygody to zupełnie nowa produkcja dla dzieci, zapewniająca graczom możliwość ujrzenia tytułowej bohaterki w niezwykłej podróży!

 

Surviving the Aftermath Rebirth oficjalnie zagościło, dzięki czemu gracze mogą sprawdzić trzecie duże rozszerzenie od Iceflake Studios oraz Paradox Interactive.

 

W The Sims 4 zagościł nowy dodatek Razem raźniej, wprowadzający nowych członków rodziny oraz dynamiczniejsze relacje pomiędzy nimi. W grze pojawi się świat San Squoia czy szereg dodatkowych aktywności.

 

Przeczytaj także z: Tak prezentuje się grono najlepiej ocenianych gier w 2022 roku. Które propozycje błyszczały w oczach krytyków i recenzentów?

 

Dry Cactus oficjalnie ogłosiło, że już 30 maja dojdzie do premiery ich nowej gry Poly Bridge 3, najnowszej propozycji z serii zmierzającej na komputery osobiste.

 

Bulwark Falconeer Chronicles to nowa gra Tomasa Sali, która doczekała się wersji demonstracyjnej, która będzie dalej rozwijana o nową dawkę treści.

 

Dr. Fetus’ Mean Meat Machine to zupełnie nowa gra ze świata Super Meat Boy'a z nieco innym podejściem do rozgrywki.

 

Przeczytaj też:

 

Worldless doczekało się wprowadzenia nowego zwiastuna oraz zapowiedzi premiery gry w tym, roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox.

 

Empires of the Undergrowth to zupełnie nowa gra studia Slug Disco, która zostanie wsparta poprzez wydawcę Hooded Horse.

 

Immersion Games ogłosiło, że Divine Duel będzie dalej wspierane, a nowa zawartość będzie się w kolejnych tygodniach i miesiącach ukazywać w modelu etapów.

przyszłość Divine Duel 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners