Zbliżające się premiery gier - Kwiecień 2022, to nie będzie czas pełen debiutów...

lubiegrac publicystyka Zbliżające się premiery gier - Kwiecień 2022, to nie będzie czas pełen debiutów...
Zbliżające się premiery gier - Kwiecień 2022, to nie będzie czas pełen debiutów...Tamer Adas | 28 marca 2022, 22:55

Nadciągający miesiąc zdecydowanie nie będzie należał do najłatwiejszych, ponieważ... debiutów tytułów jest jak na lekarstwo. To nie będzie dobry czas dla graczy, oczekujących na nowe produkcje. Co jednak się ukaże w najbliższych dniach? Oto najnowsze zbliżające się premiery gier - kwiecień 2022!

Ten kwiecień zdecydowanie nie będzie wspominany jako jeden z najlepszych okresów w branży gier, w zasadzie to będzie to jeden z najgorszych czasów dla wielbicieli nowych propozycji.

 

Jak co miesiąc przed lekturą poniższego tekstu zapraszam Was do zapoznania się ze zbiorem gier przygodowych, przygotowanym przez Agatę! ;)

Zapraszamy wpierw do: Premiery gier przygodowych kwiecień 2022. Spokojny miesiąc, bez przygodowych uniesień

Premiery gier - kwiecień 2022 roku

Premiery gier - kwiecień 2022 - od 1. do 10.

Dwie największe premiery tego miesiąca odbędą się... już 5 kwietnia, gdy gracze będą mieli okazję do pogrania w bejsbola w MLB The Show 22 oraz sprawdzić sagę Skywalkerów w LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów.

 

7. kwietnia będziemy się mogli zapoznać z The House of the Dead Remake, czyli odświeżenie znanego "celowniczka", dostępnego w nowym, efektownym wydaniu. Tego samego dnia będziemy się mogli zapoznać również z pełną wersją ciepło przyjmowanej już strzelanki Forgive Me Father.

 

Debiuty gier w kwietniu - od 11.04 do 17.04

12. dnia tego miesiąca będziemy się mogli zapoznać z pełną wersją nowej retro gry B.I.O.T.A., a do Hearthstone'a dołączy nowa wielka przygoda Wyprawa do Zatopionego Miasta.

 

Produkcje ukazujące się w kwietniu 2022 r. od 18 do 24.04

20. kwietnia oficjalnie na rynku zadebiutuje także Star Wars The Force Unleashed, które tym razem zamelduje się na mobilnej konsolce Nintendo Switch.

 

Growe premiery od 25 do 30 kwietnia 22

26. kwietnia będziemy mogli (jeżeli ponownie nie dojdzie do opóźnienia premiery) z pełną wersją King Arthur: Knight's Tale. Być może Węgrom z NeocoreGames uda się wydać tytuł na rynku.

 

Trzy dni później na Nintendo Switchu wydane zostanie Nintendo Switch Sports, czyli nowa gra sportowa, mająca w pełni wykorzystać zalety najnowszej konsolki Wielkiego N.

 

[Komentarz redaktora] Dawno nie było tak słabego miesiąca jak kwiecień, w zasadzie niekiedy początek roku czy okres letni były zdecydowanie lepsze niż tegoroczny kwiecień. Będzie to zatem czas, aby nadrobić zaległości, skorzystać z Wczesnych Dostępów oraz spokojniejszego okresu świąt Wielkiej Nocy.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners