Z dnia na dzień ten miesiąc będzie się rozkręcał... - Zbliżające się premiery gier: Kwiecień 2023

lubiegrac publicystyka Z dnia na dzień ten miesiąc będzie się rozkręcał.
Z dnia na dzień ten miesiąc będzie się rozkręcał... - Zbliżające się premiery gier: Kwiecień 2023Tamer Adas | 30 marca 2023, 06:00

Nadchodzący miesiąc krok po kroku okaże się rozkręcać z dnia na dzień, zapewniając graczom coraz to bardziej obiecujące gry. Jakie produkcje zadebiutują niebawem? Na jakie tytuł warto czekać? Co tym razem zaoferuje graczom branża? Odpowiedzi znajdziecie w nowym Zbliżające się premiery gier - kwiecień 2023!

Po... fatalnym marcu nadszedł czas na prezentujący się wyraźnie lepiej kwiecień, gdy na przestrzeni kilku tygodniu doczekamy się szeregu potencjalnie udanych premier z różnych segmentów, nie zabraknie hitów AAA, choć główny nacisk panuje nieco niżej, z kilkoma perełkami z potencjałem na miano "Czarnego Konia".

Nie ma co się jednak spodziewać nadmiaru hitów, do Wielkanocy kalendarz jest naprawdę skromny, a po niej tygodnie zaczną się pod względem debiutów rozkręcać, choć na horyzoncie największe hity znajdują się dosłownie w ostatnich dniach nadchodzącego miesiąca.

Jak co miesiąc przed lekturą poniższego tekstu zapraszam Was do zapoznania się ze zbiorem najlepszych gier przygodowych i horrorowych, przygotowanym przez naszą niezawodną Agatę! ;)

Zapraszamy wpierw do: Premiery gier przygodowych kwiecień 2023. Przed nami miesiąc ciekawych i godnych polecenia przygodówek

Premiery gier - kwiecień 2023 roku

Premiery gier - kwiecień 2022 - od 1. do 9.

Już w najbliższy wtorek, 4 kwietnia gracze będą mieli okazję sprawdzić Meet your Maker, nową propozycję Behaviour Interactive, dostępną nawet do zgarnięcia za darmo poprzez PS Plusa!

 

Już 6 kwietnia posiadacze PC-tów będą się mogli zapoznać z pełnym wydaniem EVERSPACE 2, wyczekiwanym symulatorem kosmicznego najemnika, stawionym tym razem na fabułę, efektowną rozgrywkę oraz szereg wyjątkowych planet do zwiedzenia!

 

Debiuty gier w kwietniu - od 10.04 do 16.04

Po małych problemach i przesunięciu premiery, ostatecznie 12 kwietnia powinniśmy się doczekać premiery polskiego rogalika strategicznego Flooded, wykonanego przez jednego autora pracującego pod szyldem Artificial Disasters.

 

Zapraszamy Was również do: Najlepsze gry wiosny 2023 roku są jeszcze przed nami, nudny marzec powoli zmierza ku swojemu końcowi...

 

Produkcje ukazujące się w kwietniu 2023 r. od 17 do 23.04

18 kwietnia fani Minecrafta doczekają się kolejnej premiery w ramach uniwersum w postaci taktycznego Minecraft Legends, pozostającego wciąż nieco tajemnicą...

 

Dzień później Guerrilla Games oraz Sony Interactive Entertainment wydadzą dodatek West Burning Shores do Horizon Forbidden West, który... na tę chwilę nie wywołuje praktycznie żadnych emocji.

 

Po kolejnych dwóch dniach ostatecznie będziemy mogli zweryfikować, czy Dead Island 2 poradzi sobie na tle świetnie przyjętej pierwszej odsłony, czy też długi czas produkcji uniemożliwił opracowania dobrej produkcji o zombie.

 

Growe premiery od 23 do 30 kwietnia 23

Już 27 kwietnia dowiemy się, czy obiecujące The Last Case of Benedict Fox, od Plot Twist oraz Rogue Games faktycznie okaże się kolejną perełką rynku niezależnego, czy też nieco zawiedzie wysokie oczekiwania. Trzymajmy kciuki za naszych rodaków, aby udał im się dostarczyć świetną i przyjemną metroidvanię!

 

Dzień później fani Gwiezdnych Wojen otrzymają od Respawn Entertainment drugi rozdział ich sagi w postaci Star Wars Jedi Survivor, nowej produkcji z jeszcze większą skalą oraz wymagania względem Cala Kestisa.

 

[Komentarz redaktora] Po ostatnim niezwykle trudnym miesiącu powracamy do nieco lepszej formy, choć nie możemy być pewni, że z grona powyższych tytułów wszystkie się faktycznie obronią, trzeba za ich autorów trzymać kciuki, aby ich praca stała na wysokim poziomie, a fani otrzymali konkretne oraz wciągające na wiele godzin produkcje!

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners