To będzie jeden z najsłabszych miesięcy w branży gier od lat? - Premiery gier w kwietniu 2024 roku

lubiegrac publicystyka To będzie jeden z najsłabszych miesięcy w branży gier
To będzie jeden z najsłabszych miesięcy w branży gier od lat? - Premiery gier w kwietniu 2024 rokuTamer Adas | 27 marca 2024, 21:55

Zbliżające się wielkimi krokami premiery gier w kwietniu 2024 roku zapowiadają się niezwykle mało imponująco. Pojawi się kilka propozycji, które mogą zaoferować nam nieco przyjemności. A z drugiej strony liczyć będziemy mogli na kilka płomyków nadziei na dobre debiuty. Na co warto czekać w najbliższych tygodniach?

Oficjalnie już za kilka dni rozpocznie się tegoroczny kwiecie, który względem poprzednich zapowiada się naprawdę mało atrakcyjniej. Przed nami jest kilka potencjalnie niezłych premier, które pozwolą nam przeczekać ten okres w 2024 roku. 

Kalendarz szczególnie w pierwszej połowie prezentuje się niezwykle ubogo, dopiero za około 3 tygodnie spodziewać się możemy kilku rynkowych premier, które mogą pobudzić nasze emocje oraz dostarczyć sporo przyjemności z fabuły oraz rozgrywki.

Jak co miesiąc przed lekturą poniższego tekstu zapraszam Was do zapoznania się ze zbiorem gier przygodowych, przygotowanym przez Agatę! ;)

Zapraszamy wpierw do: Premiery gier przygodowych kwiecień 2024 roku. Poza jednym tytułem, bez przygodowych szaleństw

Premiery gier - kwiecień 2024 roku

Premiery gier - kwiecień 2024 - od 1. do 7.

Już 5. dnia tego miesiąca fani mogą się spodziewać premiery Sons of Valhalla, nowej propozycji od Hooded Horse, które może doczekać się swojej konkurencji dla cyklu Kingdoms.

 

Dwa dni później spodziewać się możemy kolejnych indyków. Z jednej strony Devolver wypuści autorskie Children of the Sun, a z drugiej strony powróci Gigantic, które w wydaniu Gigantic Rampage Edition ma szansę zaoferować naprawdę satysfakcjonującą rozgrywkę.

 

Debiuty gier w kwietniu - od 8.04 do 21.04

Następnie 17. dnia tego miesiąca oficjalnie ukaże się dodatek Dead Island 2 SoLA, czyli zupełnie nowe rozszerzenie do cenionej zeszłorocznej produkcji, która tym razem zaoferuje wielką imprezę muzyczną w Rytmie Zombie!

 

Dzień później liczyć możemy zarówno na pełną wersję gry Sker Ritual, a także na start wyczekiwanego przez wielu graczy Wczesnego Dostępu No Rest for the Wicked od Moon Studios, autorów cyklu Ori.

 

Growe premiery od 22 do 30 kwietnia 24

Fani staroszkolnych strzelanek będą mogli 23. kwietnia zapoznać się z efektownie zapowiadającym się Phantom Fury, któremu tego dnia towarzyszyć będzie nowa niezależna propozycja z EA Originals - Tales of Kenzera ZAU, wspartego poprzez nazwiska z Hollywood. Nie zabraknie również obiecującego Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes, które porównywalne jest do legendarnego Suikodena.

 

Już 26.spodziewać się możemy upragnionej premiery gry Manor Lords, która na dotychczasowych materiałach wideo prezentowała się jako "Czarny Koń" tego roku. Podobnym mianem określane jest Stellar Blade, efektowna gra akcji od koreańskiego studia, którą sprawdzić będzie można poprzez demko od 29 marca. Tego samego dnia fani tennisa będą mogli sprawdzić co wyszło z powrotu marki TopSpin, w ramach nadchodzącej gry TopSpin 2K25. Swoje "trzy grosze" dorzuci Bandai Namco z SAND LAND.

 

Koniec miesiąca stać będzie pod znakiem debiutującego 30. kwietnia Braid Anniversary Edition, czyli specjalne odświeżenie jednej z pierwszych tak udanych gier niezależnych. Studio na szeroką skalę podeszło do odświeżenia, czyniąc tytuł wyraźnie lepszy na kilku poziomach.

 

[Komentarz redaktora] Tegoroczny kwiecień prezentuje się niezwykle mało imponująco oraz ciekawie, w związku z czym otrzymujemy dodatkowy okres do nadrabiania zaległości. Premier jest niewiele, a kilka dodatkowych to zwykłe porty, które same w sobie nie budzą większych emocji.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners