Nadciąga na tę chwilę najlepszy miesiąc od dawna! Jakie potencjalne hity zaliczą premierę? - Zbliżające się premiery gier: Luty 2023

lubiegrac publicystyka Nadciąga na tę chwilę najlepszy miesiąc od dawna! Jakie
Nadciąga na tę chwilę najlepszy miesiąc od dawna! Jakie potencjalne hity zaliczą premierę? - Zbliżające się premiery gier: Luty 2023Tamer Adas | 24 stycznia 2023, 23:45

Zbliżający się wielkimi krokami luty 2023 roku zapowiada się na święto premier gier, gdyż w najbliższym czasie spodziewać się możemy pakietu mocnych debiutów i potencjalnych hitów rywalizujących o tytuł gry, przynajmniej w ramach swojej kategorii. Na co warto czekać tym razem? Zbliżające się premiery gier - Luty 2023!

Drugi miesiąc bieżącego roku przed nami, a wraz z nim spodziewać się możemy kilku premier potencjalnych hitów, które już niebawem zagoszczą. Kilka z nich zapowiada się naprawdę nieźle, przy okazji reprezentując różne gatunki.

To będzie pierwszy, poważny test dla największych wydawców, którzy mogą przekonać się o tym, jaki początek nowego roku ich czeka, a część z nich ma potrzebę odniesienia jakiegoś, najlepiej niezakładanego wcześniej, sukcesu, także w sferze sprzedażowo-finansowej.

Jak co miesiąc przed lekturą poniższego tekstu zapraszam Was do zapoznania się ze zbiorem gier przygodowych i horrorowych, przygotowanym przez Agatę! ;)

Zapraszamy wpierw do: Premiery gier przygodowych luty 2023. Kolejny spokojny miesiąc niezależnych przygodowych

Premiery gier - Luty 2023 roku

Premiery gier - Luty 2022 - od 1. do 5.

Drugi miesiąc 2023 roku rozpoczyna się growo naprawdę szybko, ponieważ już 2 lutego odbędzie się premier Deliver Us Mars, czyli kontynuacja udanej przygodówki w klimacie science-fiction, nastawionej na dostarczenie graczom kolejnego rozdziału historii od KrokeN Interactive.

 

Debiuty gier w lutym - od 6.02 do 12.02

Wielki hit, bo już tak można mówić pod względem finansowym o Hogwart's Legacy, nadejdzie 10 lutego 2023 roku, dostarczając graczom okazję do wskoczenia do szalonej zabawy w świecie magii J.K. Rowling w wykonaniu studia Avalanche oraz Warner Bros. Interactive Entertainment.

 

Produkcje ukazujące się w lutym 2023 r. od 13 do 19.02

Cztery dni później w Walentynki 2023 odbędzie się premiera niezależnej i nieźle zapowiadającej się gry Wanted Dead od japońskiego studia Solei, które chce połączyć doświadczeni z gier Samurai Jack z własnym światem, postaciami, Dead or Alive czy Ninja Gaidenem nieco w sosie Johna Wicka.

 

Następnie 17 stycznia odbędą się dwie, mocno od siebie odmienne premiery. Z jednej strony fani strategii w końcu będą się mogli zapoznać z pełną wersją The Settlers New Allies, a z drugiej fani akcji będą się mogli zaznajomić z konkurencją dla cyklu Monster Hunter, czyli z WILD HEARTS od Omega Force, KOEI TECMO oraz Electronic Arts w ramach inicjatywy EA Originals.

 

Growe premiery od 20 do 28 lutego 23

Najwięcej zadzieje się od 21 lutego, gdy na rynku zachodnim w efektownym wydaniu zadebiutuje Like a Dragon! Ishin, znana odsłona cyklu Yakuza, która u nas pojawi się po raz pierwszy ze swoją ciekawą rozgrywką oraz klimatem. Tego samego dnia będziemy mogli sprawdzić również Atomic Heart, rosyjską czy obecnie międzynarodową propozycję określaną mianem rosyjskiego Bioshocka.

 

Dzień później oficjalnie na rynku zadebiutują gogle PlayStation VR 2, a wraz z nimi będziemy się mogli zapoznać z Horizon Call of the Mountain, najnowszą propozycją studia Guerrilla opracowanego pod kątem nowego sprzętu.

 

23 lutego fani strategii będą mogli w końcu zapoznać się z trzecim Company of Heroes, najnowszą propozycja z cyklu Relic oraz SEGI, które zabierają tym razem graczy do Włoch oraz na teren Północnej Afryki, gdzie... nie zabraknie ekscytujących wojennych kampanii!

 

24 lutego oficjalnie zapoznać się będziemy mogli także z kolejną propozycją ze świata Kirby'ego, czyli z grą Kirby's Return to Dream Land Deluxe, urokliwą zręcznościówkę, która ma szansę pobudzić zainteresowanie Switchem. Tego samego dnia Square Enix dostarczy graczom Octopath Traveler 2, czyli kontynuację niezwykłego RPG-a z głęboką i wciągającą opowieścią.

 

Ostatniego dnia tego miesiąca, czyli 28 lutego oficjalnie zadebiutuje dodatek Destiny 2: Lightfall, kolejne rozwinięcie flagowej strzelanki studia Bungie, które otwiera przed fanami kolejny rozdział kosmicznej opowieści!

 

[Komentarz redaktora] Luty zapowiada się naprawdę dobrze, w zasadzie dawno nie było aż tak pełnego w potencjalne hity miesiąca, który w ramach swoich poprzednich wydań prezentuje się godnie. Być może mogłoby być nieco lepiej, ale... bez dwóch zdań nie można specjalnie narzekać. bywało znacznie gorzej, a po lutym ewidentnie rozpoczyna się okres dostrzegalnie lepszy!

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners