Premiery gier w marcu 2024 nie imponującą, ale może ukazać się kilka jakościowych produkcji ze swoich gatunków!

lubiegrac publicystyka Premiery gier w marcu 2024 nie imponującą, ale może ukazać
Premiery gier w marcu 2024 nie imponującą, ale może ukazać się kilka jakościowych produkcji ze swoich gatunków!Tamer Adas | 26 lutego 2024, 23:55

Nadchodzące premiery gier w marcu 2024 roku zapowiadają się lepiej niż te z lutego, choć powiedzieć sobie musimy szczerze, że lista debiutów nie zapowiada się jakoś super imponująco. Na szczęście na horyzoncie pojawia się kilka niezłych tytułów, których daty warto sobie zapisać we własnym kalendarzu!

Po dość kiepskim lutym nadszedł czas na marzec, który co prawda zapowiada się lepiej, ale... w porównaniu do poprzednich lat niestety mamy do czynienia z wyraźnie gorszym i mniej imponującym okresem. Nie zmienia to jednak faktu, że spodziewać się możemy kilku debiutów, które powinny dostarczyć nam sporo przyjemności!

Gracze powinni zapisać sobie kilka potencjalnych hitów premierowych, które mogą popisać się swoją jakością i możliwościami dostarczenia graczom niemałej przyjemności. Autorzy włożyli wiele pracy w to, aby zapewnić im sporo satysfakcji z pomysłów na rozgrywkę, a to między innymi chodzi.

Tradycyjnie także i w marcu przed lekturą poniższego zestawienia zapraszamy Was do zapoznania się ze zbiorem gier przygodowych, przygotowanym przez Agatę! ;)

Zapraszamy wpierw do: Premiery gier przygodowych marzec 2024 roku. W miesiącu na przełomie zimy i wiosny wchodzimy z przygodowym przytupem

Premiery gier - marzec 2024 roku

Premiery gier - marzec 2024 - od 1. do 10.

Nadchodzący miesiąc nieco niespodziewanie otworzy polskie The Thaumaturge, które po przesunięciu debiutu ostatecznie ukaże się 4 marca. Fani będą mogli zapoznać się z mrocznym RPG-iem osadzonym w Warszawie na początku XX wieku. To ważny moment dla fanów wiedźmina, gdyż to właśnie Fool's Theory ma odpowiadać za remake pierwszego Wiedźmina.

 

Dzień później dojdzie do dwóch debiutów, które mogą okazać się jednymi z najważniejszych premier całego roku. Z jednej strony fani horrorów mogą liczyć na pełne wydanie The Outlast Trials, a z drugiej  Expeditions A Mudrunner Game, czyli potencjalny kolejny hit z rynku tytułów symulacyjnych. Dodatkowo jeszcze powinien się rozpocząć wczesny dostęp Life by You, czyli produkcji zamierzającej stanąć do rywalizacji ze słynnymi Simsami!

 

6. marca z Polski wydana zostanie nowa gra, czyli symulator Hairdresser Simulator od Frozen District, Frozen Way S.A. oraz PlayWay S.A. Dodatkowo DRAGO entertainment zaoferuje nam okazję do zapoznania się z wczesnym dostępem tytułu o przetrwaniu - Winter Survival.

 

To jednak nie koniec rodzimych premier, gdyż... już dzień później, 7 marca będziemy mogli sprawdzić pełne wydanie polskiego Taxi Life a City Driving Simulator. Studio Simteract wraz z Naconem zabiorą graczy do Barcelony, gdzie będzie można zająć się pracą zawodowego kierowcy rozwożącego klientów.

 

2K Sports wypuści 8. dnia swoje WWE 2K24, czyli kolejną odsłoną słynnego cyklu skupionego na amerykańskich zapasach, które od lat mogą się pochwalić naprawdę sporym zainteresowaniem.

 

Debiuty gier w marcu - od 11.03 do 17.03

Następnie 12. marca Konami zaoferuje swoje Contra Operation Galuga, czyli wielki powrót słynnej marki, która ma zaoferować znane sprzed wielu lat doświadczenie, przeniesione do współczesności z szeregiem usprawnień.

 

Trzy dni później, dokładnie w połowie miesiąca fani będą mogli się przekonać, czy Outcast A New Beginning okaże się godną kontynuacją znanej niegdyś marki, która ma szansę okazać się powiewem świeżości przynajmniej w dziedzinie klimatu.

 

Produkcje ukazujące się w marcu 2024 r. od 18 do 24.03

Po kilku przeniesieniach premiery, ostatecznie 20. marca mamy mieć okazję do zweryfikowania, czy warto było czekać na Alone in the Dark remake. Dotychczasowe materiały zachowywały klasyczną atmosferę, ale... powiedzmy sobie szczerze, że rozgrywka powiewała dość mocno drewnem. A nawet i aktorzy ukazywani na kolejnych materiałach ledwie siebie samych przypominali...

 

Dwa dni później Team Ninja uratuje portfolio wydawnicze poprzez debiut efektownego w rozgrywce i gorzej radzącego sobie wizualnie Rise of the Ronin. W zasadzie ten sam opis pasuje do Dragon's Dogma 2, choć spoglądając między innymi na ostatnie Residenty, można było liczyć na nieco wyższy poziom materiałów promocyjnych. Swoje "3 grosze dorzuci" Nintendo wraz ze ślicznie prezentującym się Princess Peach Showtime!

 

Growe premiery od 25 do 31 marca 24

Na koniec marca, już od 26. dojdzie do premiery wyczekiwanego Prison Architect 2, czyli wzniesienia marki na wyższy poziom poprzez nowe pomysły, mechaniki oraz przeniesienie grafiki do perspektywy 3D. Wielką niewiadomą okazuje się South Park Snow Day, wieloosobowy tytuł, który w gruncie rzeczy po dziś dzień nie dostarczył nam pełnoprawnego zwiastuna ukazującego przykładowy pojedynek dwóch drużyn...

 

[Komentarz redaktora] Co prawda marzec zapowiada się najlepiej względem kilku dobrych miesięcy, ale powiedzieć sobie musimy szczerze, że nie wszystkie projekty mogą potwierdzić poziom, jaki jest oczekiwany. Poprzednie lata były pełniejsze w tym okresie, ale miejmy nadzieję na to, że mimo wszystko doczekamy się szeregu naprawdę jakościowych debiutów, które spowodują, że gracze będą cieszyć się dopracowaną rozgrywką, piękną grafiką i efektownymi wydarzeniami fabularnymi. Miks różnych emocji może sprawić, że nieco zapomnimy o panującej stagnacji...

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners