Październik 2023 roku zapowiada się na niezwykle mocarny miesiąc! - Oto najnowsze Zbliżające się premiery gier

lubiegrac publicystyka Październik 2023 roku zapowiada się na niezwykle mocarny
Październik 2023 roku zapowiada się na niezwykle mocarny miesiąc! - Oto najnowsze Zbliżające się premiery gierTamer Adas | 29 września 2023, 23:55

Październik 2023 roku zapowiada się na jeden z lepszych miesięcy od kilku lat, przywracając brak swojego okresu oraz zapewniając graczom możliwość delektowania się licznymi debiutami nie tylko super hitów. Najnowsze Zbliżające się premiery gier prezentują to, co gracze lubią najbardziej!

Nadszedł czas na zasadniczą fazę jesiennej fali premier, która w 2023 roku prezentuje się naprawdę imponująco, nawet w warunkach poprzednich lat, gdy mogliśmy liczyć na szereg mocnych debiutów, czy też spoglądając na dotychczasowych kandydatów do gry roku, których zwyczajnie nie brakuje.

W październiku do gry wróci kilka mocnych marek takich jak Assassin's Creed, Alan Wake czy Total War, ale nie zabraknie także dawno niewidzianych gości, kolejnego Lords of the Fallen czy nowego tytułu ze Spider-Manem. W zasadzie każdy gatunek będzie mógł się pochwalić mocnym przedstawicielem.

Od samego początku do końca przyszłego miesiąca spodziewać się możemy naprawdę mocnych czy przynajmniej głośnych premier, które mogą przykryć kilka plam, które pojawiły się w odchodzącym właśnie wrześniu...

Jak co miesiąc przed lekturą poniższego tekstu zapraszam Was do zapoznania się ze zbiorem gier przygodowych, przygotowanym przez Agatę! ;)

Zapraszamy wpierw do: Premiery gier przygodowych październik 2023. Spokojny miesiąc, bez przygodowych uniesień

Premiery gier - październik 2023 roku

Premiery gier - październik 2023 - od 1. do 8

Już 3 października zadebiutuje strategia The Lamplighters League, która zdaniem dziennikarzy oraz krytyków niestety jest mocno przecięta i straszliwie marnuje swój potencjał, a szkoda, ponieważ klimat i taktyczna zabawa zawsze są w cenie.

 

5.10. 2023 r. będzie niezwykłą datą, gdyż właśnie tego dnia spodziewać się możemy premier Assassin's Creed Mirage i Total War Faraon, dwóch kontynuacji znanych marek, które zabiorą nas do starożytnego Bagdadu oraz całego Egiptu, gdzie toczyć się będzie kolejna odsłona nieco innej walki o władzę.

 

Debiuty gier w październiku - od 9.10 do 15.10

10. dnia spodziewać się możemy wielkiego wjazdu Forza Motorsport (XSS/XSX), czyli restartu oraz nowego podejścia do symulacyjnej marki, która w ostatnich latach mocno traciła względem bardziej wyrazistego Horizona. Nadszedł czas na zarysowanie nowej linii, która może okazać się przełomem...

 

Po trzech dniach, 13 października fani soulike'owych RPG-ów mogą się spodziewać potencjalnego hitu w postaci polskiego The Lords of the Fallen! Ekipa HEXWORKS ma szansę zachwycić fanów, oferując dopracowaną, przemyślaną oraz jakościową rozgrywkę we własnym, niezwykle mrocznym świecie przedstawionym...

 

Produkcje ukazujące się w październiku 2023 r. od 16 do 22.10

17.10 SEGA zaoferuje graczom Sonic Superstars, czyli zaskakujący powrót do korzeni marki, stawiający na zręcznościową zabawę z perspektywy 2D, którą doświadczać będzie można w ramach współpracy z innymi graczami!

 

W wyniku niedawno ogłoszonego opóźnienia ostatecznie Hellboy Web of Wyrd ukaże się 2 tygodnie później, otwierając przed graczami wcześniej niedostępny poziom przywiązania do materiału oryginalnego. Tytuł wygląda dokładnie tak, jakby stworzył go Mike Mignola... Fani symulatorów będą mogli tego samego dnia wybrać się do Alaski za sprawą symulatora Alaskan Road Truckers!

 

Dzień później, 19 października po opóźnieniu w końcu dojdzie do debiutu gry Endless Dungeon, natomiast fani zręcznościowych wyścigów będą mogli wskoczyć do jeszcze bardziej rozbudowanego i dopracowanego Hot Wheels Unleashed 2 - Turbocharged.

 

20.10 w końcu fani będą mogli wskoczyć na sieci wykreowane przez Petera Parkera w Marvel's Spider-Man 2, otrzymując jeszcze większy i bardziej szczegółowo odwzorowany Nowy Jork jako miejsce akcji. Zapomnieć nie można także o obiecującym Super Mario Bros. Wonder, które ma szansę okazać się kolejnym hitem w ramach wszystkich przygód "Mariana".

 

Po czterech dniach dojdzie do długo przesuwającej się premiery innej, nieco mniejszej polskiej gry Dark Envoy, której tego dnia towarzyszyć będzie wydanie pakietu Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1, poświęconego w całości chronologii wydarzeń świata przedstawionego.

 

Growe premiery od 23 do 31 października 23

Ostatecznie 24. października jedynie na komputerach osobistych ukaże się Cities Skylines 2, a zapomnieć nie można również o tanecznym Just Dance 2024, które spróbuje zmazać plamę, jaką okazała się fatalna sprzedaż poprzedniej odsłony.

 

26 października w końcu będziemy mogli wskoczyć do cyberpunkowej walki w wymagającym Ghostrunnerze 2, którym One More Level może zachwycić graczy, dostarczając wiele jakości, dynamiki, efektownych pojedynków i okazji do wykonania szeregu niezwykle efektownych akcji.

 

Dzień później również po przesunięciu premiery, doczekamy się wyprawy do świata szalonego umysłu Alana Wake'a za sprawą gry Alan Wake 2, a w zasadzie ostatniej chwili zagości również UFC 5, które spróbuje ponownie dorównać jakością i popularnością głównemu cyklowi piłkarskiemu amerykańskiego giganta.

 

[Komentarz redaktora] N

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners