Premiery gier przygodowych sierpień 2023 roku, przeciętny miesiąc z dwoma mocniejszymi tytułami

lubiegrac publicystyka Premiery gier przygodowych sierpień 2023 roku, przeciętny miesiąc z dwoma mocniejszymi tytułami
Premiery gier przygodowych sierpień 2023 roku, przeciętny miesiąc z dwoma mocniejszymi tytułamiAgata Dudek | 28 lipca 2023, 19:00

Premiery gier przygodowych sierpień 2023 roku, przeciętny miesiąc z dwoma mocniejszymi tytułami. Oto zestaw przygodówek w jakie zagramy już w sierpniu.

Kolejny miesiąc, wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Pora zatem na przyjrzenie się temu co czeka nas, jeśli chodzi o gry przygodowe, w najbliższym czasie. Co swoją premierę będzie mieć w miesiącu sierpniu 2023 roku. 

Zapoznaj się również z: CI Games zaprezentowało 20 minut z rozgrywki The Lords of the Fallen

Sierpień 2023 roku, podobnie jak miesiąc, który mija, przygodowo zapowiada się przeciętnie. Tytułów jest sporo, ale są to głównie gry niezależna i mieszające gatunki. W sierpniu natomiast swoją premierę będą mieć dwa, może trzy dość intrygujące przygodówki. Co konkretnie zadebiutuje w sierpniu tego roku? Na jakie przygodówki możemy liczyć?

Przygodowy miesiąc zaczniemy 3 sierpnia 2023 roku, od premiery gry A Guidebook of Babel, klasycznej, ręcznie rysowanej gry przygodowej, stworzonej przez studio StarryStarry, a wydanej dzięki Pixmain, w której zanurzamy się w opowieść znaną jak świat, motyw często wykorzystywany, zarówno z filmach, jak i grach, czy tak zwany "efekt motyla". W grze znajdując się na pokładzie Babel, gigantycznego rejsu udajemy się w zaświaty. 

Gra dostępna na komputerach osobistych PC, Steam oraz na Nintendo Switch. 

10 sierpnia swoją premierę, ale w wersji na Xbox będzie mieć gra od BlueTwelve Studio, wydana dzięki Annapurna Interactive, o tytule Stray, która miała już swoją premierę na komputerach. Teraz w grę, w której wcielamy się w kota zaginionego w wielkim mieście, zapomnianym przez czas, zagramy także na nowych platformach. 

Gra dostępna jest w wersji na komputery osobiste, PlayStation 4 i PlayStation 5 oraz na Xbox One i XSX.

Na kolejną grę poczekamy do 16 sierpnia. Będzie nią The Cosmic Wheel Sisterhood, gra autorstwa Deconstructeam, wydana dzięki Devolver Digital, rekreacyjna gra przygodowa, w rysunkowym stylu, w której wcielamy się w postać wiedźmy, mającej zdolność jasnowidzenia, która pewnego dnia zostaje wygnana i musi zamieszkać na asteroidzie. 

Gra dostępna na komputery osobiste PC. 

22 sierpnia swoją premierę będzie mieć Fort Solis. Gra została stworzona przez studio Fallen Leaf, zaś wydana dzięki Dear Villagers i jest trzecioosobowym horrorem, w świecie science-fiction, którego akcja rozgrywa się na Marsie. W grze wcielamy się w Jacka Leary'ego, który zostaje pewnego dnia wezwany do Fort Solis, by dowiedzieć się co stało się z załogą. 

Przeczytaj również: Aurora: The Lost Medallion - The Cave, klasyczna, urocza przygodówka z nową wersję demonstracyjną, już do sprawdzenia

Gra dostępna na komputery osobiste PC. 

Dnia 29 sierpnia swoją premierę będą miały aż trzy przygodówki. Pierwszą z nich będzie Agatha Christie - Hercule Poirot: The London Case, klasyczna przygodówka detektywistyczna, kolejna gra z serii Agatha Christie, kolejna gra od Blazing Griffin i Microids. Tym razem Herkules Poirot, znany detektyw z kar książek Christie, ma zająć się z pozoru banalnym zadaniem, dostarczeniem obrazu na londyńską wystawę. Gdy obraz zostaje na owej wystawie skradziony, musi rozwikłać kolejną zagadkę. 

Gra dostępna na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Tego samego dnia, 29 sierpnia zadebiutuje także Goodbye Volcano High, gra stworzona oraz wydana dzięki studiu KO_OP, z bogatą fabułą, ręcznie rysowana, w której wcielamy się w postać Fang, która w ostatnim roku szkoły średniej próbuje zmienić wszystko, i naprawić, zanim skończy się jej czas. 

Gra dostępna na komputerach osobistych PC, na Steam oraz na PlayStation 4 oraz PlayStation 5. 

Również 29 sierpnia na growym rynku zadebiutuje gra o tytule Under the Waves, tytuł stworzony przez Parallel Studio, zaś wydany dzięki Quantic Dream i Spotlight by Quantic Dream. Jest to narracyjna i eksploracyjna, w której udajemy się na eksplorowanie oceanu i ludzkiego smutku. 

Przygodówka dostępna na PC, Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 4 i PlayStation 5.

Miesiąc sierpień, jeśli chodzi o premiery przygodówek kończymy 31 sierpnia, kiedy to swoją premierę ma ręcznie rysowana przygodówki studia room6, G-MODE, wydana przez G-MODE, yokaze o krótkim tytule OU. W grze przenosimy się do U-chronii, tajemniczego świata,  zmieniającego się jak książka. Wcielamy się w OU, głównego bohatera, by przeżyć wyadrzenia, nie wiedząc jak się będą zmieniać.

Gra dostępna na PC oraz na Nintendo Switch. 

To już wszystkie tytuły jakie swój debiut będą miały w miesiącu sierpniu. Jeśli jakaś gra będzie miała premierę niespodziewanie, oczywiście Was o tym poinformujemy. A tymczasem życzymy miłego grania. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners