Nowe zasilacze Cooler Master stawiają na jeszcze większą moc oraz wsparcie dla najnowszych rozwiązań

lubiegrac newsy hardware Nowe zasilacze Cooler Master stawiają na jeszcze większą
Nowe zasilacze Cooler Master stawiają na jeszcze większą moc oraz wsparcie dla najnowszych rozwiązańTamer Adas | 13 stycznia 2024, 20:40

Podczas targów CES 2024 doczekaliśmy się premiery nowych zasilaczy Cooler Master, które mają zagwarantować graczom jeszcze wyższy poziom mocy, wydajności oraz skuteczności działania w trakcie największego wyzwania dla naszego komputera.

Znany producent z Tajpej zdecydował się w ostatnich dniach wypuścić trzy nowe zasilacze CM V Platinum V2, który w ramach wariantów mocy 1100, 1300 i 1600 W ma odpowiedzieć na potrzeby największych entuzjastów. Każda z konstrukcji może liczyć na super ciche wentylatory Mobius, zapewniające z innymi ulepszeniami nie tylko wyższą kulturę pracy, ale i zdecydowanie lepszą wytrzymałość.

Modele otrzymały obsługę ATX 3.1 z przewodem 12V-2x6, jednocześnie dysponując kompatybilnością z PFC oraz aż 12-letnim wsparciem gwarancyjnym.

W sprzedaży debiutują również jednostki z nowej linii X - Cooler Master X Silent Edge i X Silent MAX. W przypadku tej rodziny mamy do czynienia z wariantami odpowiednio 850, 1100 oraz 1300 W. Jednostki Edge Platinum mogą liczyć na zalety cichej pracy, wynikającej z bezwentylatorowego chłodzenia, natomiast MAX Platinum to opcja z minimalnym hałasem, wynikającym ze skutecznego działania wentylatorów Mobius.

X-sy mają oferować sporą energooszczędność i skuteczne zarządzanie ciepłem oraz wydajnością, jednocześnie zachowując między innymi cyfrowy monitoring poprzez aplikację MasterCTRL. CM zdecydował się także zaoferować aż 15-letnią gwarancję ze swojej strony.

Zapoznaj się również z: [LastNewsThisMaterTag]

W świecie, w którym wymagania technologiczne stale rosną, zdajemy sobie sprawę, że aplikacje wymagające dużej mocy stają się normą dla naszych użytkowników - mówi Jimmy Sha, dyrektor generalny Cooler Master. - Seria X Silent to nasza odpowiedź dla tych, którzy potrzebują solidnej mocy do wymagających zadań, ale nie chcą rezygnować z cichego środowiska pracy lub zabawy. Ta seria reprezentuje nasze zaangażowanie w przesuwanie granic w dostarczaniu rozwiązań o wysokiej wydajności bez hałasu. -

Cooler Master jest zaangażowany w przesuwanie granic technologii, a V Platinum V2 jest świadectwem tego trendu - powiedział Jimmy Sha, dyrektor generalny Cooler Master. - Integrując funkcje redukcji hałasu i zarządzania termiką, stworzyliśmy zasilacz, który jest nie tylko niesamowicie wydajny, ale także wyjątkowo cichy, co czyni go idealnym wyborem dla profesjonalistów i entuzjastów poszukujących najwyższej wydajności. -

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners