QubicGames zapowiedziało co czeka firmę oraz graczy z ich strony do końca 2020 roku w ramach programu QubicGames Showcase!

lubiegrac news QubicGames zapowiedziało co czeka firmę oraz graczy z
QubicGames zapowiedziało co czeka firmę oraz graczy z ich strony do końca 2020 roku w ramach programu QubicGames Showcase!Tamer Adas | 29 listopada 2020, 13:55

QubicGames Showcase 2020 to ciekawa inicjatywa znanego, polskiego studia, które poprzez własne show zaprezentowało nadchodzące na Nintendo Switch gry z własnego portfolio.
 
Podczas krótkiego materiału wideo, fani się mogą zapoznać z nadchodzącymi, ostatnimi tytułami z portfolio firmy, która ma na najbliższe tygodnia kilka miłych akcentów oraz niespodzianek.
 
 
W gronie 8 gier znajduje się 6 części znanej oraz cenionej serii Bit.Trip, która na konsolach Nintendo cieszyła się sporą popularnością na przestrzeni wielu lat. Do tego dochodzi przeniesienie także znanego Door Kickers oraz dostępnego od 26 grudnia także DungeonTop.
 
Spółka w tym roku radziła sobie naprawdę dobrze, krok po kroku rozwijając swoje produkty, planując kolejne działania oraz spełniając swój plan na 2020 rok.
 
QubicGames S.A. notowane jest na NewConnect.
 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners