Problem trzech ciał, nowa wideo zapowiedź z okazji Netflix Geeked Week zaprezentowana

lubiegrac newsy filmowe Problem trzech ciał, nowa wideo zapowiedź z okazji Netflix Geeked Week zaprezentowana
Problem trzech ciał, nowa wideo zapowiedź z okazji Netflix Geeked Week zaprezentowanaAgata Dudek | 13 listopada 2023, 08:00

Netflix Geeked Week to dla Netflix świetna okazja do prezentacji zapowiadanych serialowych i filmowych tytułów. W piątek na wirtualnym wydarzeniu zobaczyliśmy przy okazji prezentacji najciekawszych filmów, seriali i gier także przedpremierowe spojrzenia na serial oparty na bestsellerowej trylogii, produkcję sci-fi o tytule Problem trzech ciał

Problem trzech ciał to serial, który stał się jednym z głośnych produkcji od streamingowego giganta, jakim jest Netflix. Przy okazji wspomnianego wyżej wydarzenia, otrzymaliśmy spojrzenie na serial sci-fi Problem trzech ciał, przy okazji poznając oficjalną jego datę premiery. Zanim będziemy mogli go zobaczyć, już w styczniu przyszłego roku, pora zobaczyć jak prezentuje się na klipie, wideo zapowiedzi. 

O czym jest Problem trzech ciał?

Fabuła serialu Problem trzech ciał to jak już wspominaliśmy historia bazująca na serii książek Liu Cixina. Opowieść opiera się na książkowej trylogii, rozpoczynając się w Chinach, w latach 60-tych, w XX wieku. W tym czasie pewne kobieta podejmuje brzemienną w skutkach decyzję, który rozchodzi się w czasie i przestrzeni, i dotyka wybitnych naukowców w czasach nam obecnych. Gdy natura i jej prawa zostają zaburzone, pięcioro dawnych współpracowników musi połączyć siły, by poradzić sobie z zagrożeniem, które zagraża całej ludzkości. 

Zapoznaj się również z: Spokojnie oczekujemy premiery, gdyż pośpiech nie jest tu wskazany... - Wrażenia z S.T.A.L.K.E.R. 2 Heart of Chornobyl z PGA 2023

Obsada Problem trzech ciał

W obsadzie Problem trzech ciał znaleźli się: : Jovan Adepo, John Bradley, Liam Cunningham, Eiza González, Jess Hong, Marlo Kelly, Alex Sharp, Sea Shimooka, Zine Tseng, Saamer Usmani, Benedict Wong, Jonathan Pryce (Dwóch papieży, The Crown), Rosalind Chao (Better Things, Pralnia, Mulan), Ben Schnetzer (Y: Ostatni mężczyzna), Eve Ridley (Świnka Pepa, Casualty).

Producentami serialu są David Benioff i D.B. Weiss (Gra o tron), którzy są showrunnerami i producentami wykonawczymi. Współtworzącym serial jest Alexander Woo (Terror, Czysta krew), który jest także producentem wykonawczym i scenarzystą. 

Sezony Problem trzech ciał

Serial  Problem trzech ciał przewidziany jest na jeden sezon. Na ten moment Netflix nie zdradza z ilu odcinków będzie się składał. Nie znane są także losy serialowej kontynuacji. 

Przeczytaj także: Terminator: The Anime Series, Netflix pokazuje na tegorocznym Geeked Week zwiastun serialu w świecie Terminatora

Kiedy zadebiutuje Problem trzech ciał?

Problem trzech ciał zadebiutuje na Netflix 21 marca 2024 roku. 

Zwiastun Problem trzech ciał

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners