Problemy aktualizacji next-gen dla Wiedźmina 3 na komputerach osobistych. CD Projekt RED potwierdza, że jest świadome kłopotów

lubiegrac giełda Problemy aktualizacji next-gen dla Wiedźmina 3 na komputerach
Problemy aktualizacji next-gen dla Wiedźmina 3 na komputerach osobistych. CD Projekt RED potwierdza, że jest świadome kłopotówMaciej Gaffke | 15 grudnia 2022, 12:12

Aktualizacja do najnowszej generacji dla Wiedźmina 3 w końcu zadebiutowała. Niestety, ale pojawiły się również pierwsze problemy. Póki co, dotyczą one tylko właścicieli komputerów osobistych. CD Projekt RED potwierdziło świadomość usterek i już pracuje nad ich naprawieniem.

Aktualizacja Wiedźmina 3: Dziki Gon do najnowszej generacji nie uniknęła problemów. Od momentu jej wypuszczenia, gracze, korzystający z komputerów osobistych, informują studio o pojawiających się problemach. CD Projekt RED wczoraj opublikowało w mediach społecznościowych informację o świadomości kłopotów i na bieżąco bada zgłaszane usterki.

Zapoznaj się także z: The Cross of Vidar w Northgard, The Old Republic z aktualizacją, Wiedźmin 3 już ulepszony, a Overwatch 2 z zimowym wydarzeniem - Krótkie Info

Czego dotyczą problemy graczy? Można je znaleźć w różnych opiniach udostępnianych m. in. na Steam czy mediach społecznościowych. Zauważa się na przykład, że gra z zainstalowaną aktualizacją znacząco obciąża procesory (nawet te najlepsze), kiedy uruchomiony jest ray tracing.

Inni gracze skarżą się też na mniejszą niż 30 liczbę klatek na sekundę. Pojawiały się również sugestie, aby aktualizacja do najnowszej generacji była opcjonalna. W komunikacie CD Projekt RED znalazła się informacja o wypuszczeniu następnej aktualizacji, naprawiającej występujące problemy. Na razie nie wiadomo, kiedy może być ona dostępna.

Hitowy Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutował przeszło siedem lat temu 15 maja 2015 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One. W późniejszym okresie pojawiła się także wersja na Nintendo Switcha.

Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) jest jedną z największych spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka należy do indexu WIG.GAMES.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.eurogamer.net/cd-projekt-aware-of-the-issues-plaguing-the-witcher-3s-long-awaited-update-on-pc

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners