Professor Lupo: Ocean, samodzielny prolog klasycznej przygodówki logicznej ma już swoją datę na platformie Steam

lubiegrac news Professor Lupo: Ocean, samodzielny prolog klasycznej przygodówki
Professor Lupo: Ocean, samodzielny prolog klasycznej przygodówki logicznej ma już swoją datę na platformie SteamAgata Dudek | 16 września 2020, 18:00

Professor Lupo: Ocean, samodzielny prolog klasycznej przygodówki logicznej point and click, studia BeautiFun Games ma już swoją datę na platformie Steam.
 
Wkrótce swoją premierę, na razie jedynie na platformę Steam, będzie mieć samodzielny prolog Professor Lupo and his Horrible Pets, przygodówka z elementami logicznymi o tytule Professor Lup: Ocean. Zanim się to stanie zobaczcie jak prezentuje się zwiastun z fragmentem rozgrywki
 
 
Professor Lupo: Ocean to gra wykonana w ręcznie rysowanym 2D, której rozgrywka toczy się na siatce, opierająca się na skomplikowanych łamigłówkach, ciekawej historii i operowaniem wodą i jej prądami, która stanowi ważny element mechaniki i samej rozgrywki. Może ona stanowić zarówno pomoc w pokonywaniu przeszkód, jak i przeszkodę. Celem jest poznanie kim tak naprawdę jesteśmy. 
 
Graczy czekać będzie rozwiązywanie trudnych zagadek i mini-gier za pomocą przepływ i prądów wody na Twoją korzyść, odkrywając wszystkie tajemnice na wieli poziomach. W grze znajdziemy bogatą opowieść aż na 40 poziomach, historię, w której znajdziemy wiele zwrotów akcji. Podczas eksploracji gry natkniemy się na fascynujące stworzenia oraz kosmitów, którzy mogą pomóc lub utrudnić ci postępy w grze. 
 
Rozgrywce towarzyszy oryginalna syntezatorowa ścieżka dźwiękowa, która ma być wydana dla wszystkich, za darmo. Gra oferuje także pełną angielską wersję językową. 
 
Premiera gry przewidziana jest na 1 października na Steam w wersji na PC oraz Mac. W późniejszym terminie będzie także dostępna na Nintendo Switch. 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja Prasowa

123456
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners