Project Warlock 2 już we Wczesnym Dostępie! Buckshot Software i Retrovibe udostępniły swój projekt

lubiegrac news Project Warlock 2 już we Wczesnym Dostępie! Buckshot Software
Project Warlock 2 już we Wczesnym Dostępie! Buckshot Software i Retrovibe udostępniły swój projektTamer Adas | 12 czerwca 2022, 07:10

Polskie studio Buckshot Software i rodzimy wydawca Retrovibe ogłosiły, że ich wspólny tytuł: Project Warlock 2 jest już dostępny we Wczesnym Dostępie na komputerach osobistych. Czas na zapoznanie się z przedpremierową dawką zawartości.

Nowoczesna, straroszkolna strzelanka oficjalnie zagościła 10 czerwca we Wczesnym Dostępie na Steamie, GOG-u i Epic Games Store, dzięki czemu zainteresowani graczom mogą wskoczyć do kontynuacji znanej i cenionej perełki segmentu niezależnego.

Zapoznaj się również z:

 

Już teraz zapoznać się możemy z ograniczoną do 6 poziomów zawartością, w pełnej wersji znajdzie się ich większa część, aż dziesięciokrotnie większa niż mapy z oryginału. Twórcy planują rok prac, zatem z pewnością w kolejnych miesiącach będziemy mogli liczyć na dodatkowe bronie, moce oraz gadżety dla Palmera.

Kontynuacja tytułu Jakuba Cisło oferuje jeszcze bardziej różnorodną porcję etapów z wieloma niespodziankami, zdecydowanie zwiększoną wertykalnością oraz licznymi strukturami, które zapewnią nam wiele satysfakcji z ich pokonywania.

Gracze w ramach udostępnionego pierwszego etapu liczyć możemy na szeroki zakres atrakcji, wypełnionych intensywną akcją, licznymi przeciwnikami oraz sporą porcją strzelania, przypominającego klasyczne odsłony DOOM-a, Quake'a oraz Wolfensteina.

Project Warlock II trafiło 10 czerwca 2022 roku do Wczesnego Dostępu na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners