Projektowanie fabuły dla inżynierów - pierwsze spotkanie w ramach Game Dev Fest 9 rozpocznie się już za tydzień

lubiegrac news Projektowanie fabuły dla inżynierów - pierwsze spotkanie
Projektowanie fabuły dla inżynierów - pierwsze spotkanie w ramach Game Dev Fest 9 rozpocznie się już za tydzieńTamer Adas | 30 października 2023, 16:05

"Projektowanie fabuły dla inżynierów" to tytuł pierwszego spotkania w ramach rozpoczynającej się za nieco ponad tydzień dziewiątej edycji wydarzenia Game Dev Fest! Pierwszym prelegentem będzie Maricn Blacha z CD Projektu RED, mający w swoim dorobku takie hity jak cykl Wiedźmin czy Cyberpunk 2077.

Dziewiąta edycja GDF odbędzie się już za kilka dni, która już od 8 listopada pozwoli zarówno nowicjuszom, jak również i doświadczonym twórcom zapoznać się z ciekawym wykładem, który zaprezentuje nieco inne spojrzenie na tworzenie scenariuszy. Marcin Blacha zdradzi, jak istotny jest design oraz iście inżynierskie umiejętności projektowania atrakcyjnej narracji oraz wciągającej opowieści, posługując się przy tym szeregiem przykładów.

Zapoznaj się także z: Już w listopadzie rozpocznie się Game Dev Fest 2023! Serdecznie zapraszamy Was do udziału w serii wyjątkowych wykładów!

Główny scenarzysta Wiedźmina 3 oraz dyrektor fabuły Cyberpunka 2077 i dodatku Widmo Wolności zdradzi kulisy tego, jak powstawały ostatnie RPG-owe hity, które po dziś dzień przyciągają miliony graczy przed komputery i konsole.

Przed wykładem o godzinie 18:45 odbędzie się klasyczny Polygonowy QUIZ i HYPE, natomiast o mniej więcej 20:45 po zakończeniu się wystąpienia odbędzie się afterparty w barze H.4.0.S. przy ul. Marszałkowskiej 64.

Pierwsze spotkanie GDF 9 "Projektowanie fabuły dla inżynierów" odbędzie się w budynku Wydziału EiTI PW, przy ul Nowowiejskiej 15/19, w sali 133.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners