W sklepie GOG wystartowała najnowsza promocja Nominacje do GDC 2023! Co tym razem ciekawego możemy zakupić?

lubiegrac giełda W sklepie GOG wystartowała najnowsza promocja Nominacje
W sklepie GOG wystartowała najnowsza promocja Nominacje do GDC 2023! Co tym razem ciekawego możemy zakupić?Kamil Adas | 22 marca 2023, 17:35

GOG nie poprzestaje na promocjach i z okazji Nominacji do GDC 2023 przygotowuje dla wielu z was świetną wyprzedaż. Tym razem gracze mogą zakupić wiele ciekawych tytułów w korzystnych cenach. Na jakie rabaty możemy liczyć?

Ogłoszone zostały nominacje rozdania nagród dla najlepszych produkcji z wcześniejszych dwunastu miesięcy do GDC 2023, a z tej okazji GOG przygotował dla nas nową wyprzedaż, na której dzisiaj się skoncentrujemy. W ofercie znajdziemy, aż 100 gier.

Wśród najnowszej promocji możemy znaleźć wiele tytułów niezależnych od mniejszych twórców. Co więcej, na wyprzedaży dostępna jest również całkiem spora ilość różnych gatunków, dzięki czemu każdy wyszuka coś dla siebie. Dodatkowo wspomnieć, także musimy o zniżkach, które sięgają nawet do -75% na wybranych grach.

Przecenione gry na promocji Nominacje do GDC 2023 na GOG-u

Do kiedy potrwa Nominacje do GDC 2023 na GOG-u?

Promocja Nominacje do GDC 2023 na GOG-u zakończy się 4 kwietnia 2023 roku o godzinie 22:59 czasu polskiego.

Strona promocji

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners