Przeciek: Do Diablo 4 ma powrócić Lilith ?

lubiegrac news Przeciek: Do Diablo 4 ma powrócić Lilith ?
Przeciek: Do Diablo 4 ma powrócić Lilith ?nocarz | 28 października 2019, 12:00

Według niepotwierdzonych informacji do najnowszej odsłony Diablo 4 powrócić ma Lilith, która debiutowała w drugiej części serii.
 
Do sieci wyciekł fragment przygotowywanego przez Blizzard artbooka, który prezentuje Lilith, córkę Mefista. Strona książki została zamieszczona na Twitterze przez użytkownika o nicku WakAuras. Według zamieszczonego opisu Lilith w Diablo 4 będzie wyglądać zupełnie inaczej niż poprzednio, w Diablo 2, kiedy to wykorzystano model Andariel.
 
Jednakże to tylko jak na razie plotka nie potwierdzona przez Blizzard. Wszystko jednak mam nadzieję, że zostanie wyjaśnione podczas zbliżającego się BlizzConu 2019. Ten z kolei rozpoczyna się już w najbliższy piątek 1 listopada i potrawa trzy dni, a najprawdopodobniej w czasie jego trwania Blizzard zapowie Diablo 4 oraz remaster dwójki.
 
O tym, że firma nie kryje si\ę z wydaniem czwartej odsłony może świadczyć, że na oficjalnym profilu Diablo na Instagramie pojawił się #diablo4. Blizzard obiecuje, że na tegorocznym BlizzConie ma pojawić się sporo nowości ale nie oznacza to, że będą to same nowe produkcje. Być może będą to  dodatki lub nowe możliwości, które pojawią się w nadchodzącym roku.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners