Przełącznik KVM - Co to? Co oferuje ta funkcjonalność? Dlaczego warto mieć ją w zanadrzu?

lubiegrac publicystyka Przełącznik KVM - Co to? Co oferuje ta funkcjonalność? Dlaczego warto mieć ją w zanadrzu?
Przełącznik KVM - Co to? Co oferuje ta funkcjonalność? Dlaczego warto mieć ją w zanadrzu?Tamer Adas | 30 października 2022, 10:15

Przełącznik KVM powoli coraz szerzej pojawiają się w segmencie monitorów, także i tych dla graczy. Dziś postaramy się odpowiedzieć na pytanie:  Co oferuje ta funkcjonalność? Dlaczego warto mieć ją w zanadrzu?

Przełącznik KVM - Co to?

Wspomniane Przełącznik KVM to rozwiązanie umożliwiające obsługującym je monitorom zapewnić posiadaczom możliwość wykorzystywania monitora oraz zestawu klawiatura i myszka dla dwóch urządzeń. Za sprawą tego rozwiązania możemy zwiększyć produktywność, poprzez wykorzystanie złącza USB-C do przełączenia się na przykład pomiędzy głównym komputerem oraz naszym laptopem.

Jak funkcjonuje Przełącznik KVM?

Poprzez wciśnięcie pojedynczego przycisku, otrzymujemy możliwość zmienienia obsługiwanego sprzętu, co umożliwia wygodne przeskakiwanie pomiędzy komputerami czy laptopem, z zachowaniem porządku na biurku.

Zapoznaj się też z: Recenzja iiyama G-Master GB2790QSU-B1, świetnego modelu dla graczy poszukujących niezłych parametrów za dobre pieniądze

Wymagania Przełącznik KVM

Z funkcji tej będziemy mogli skorzystać w przypadku posiadania odpowiedniego pakietu złącz, w tym jednego USB-C, gwarantującego odpowiednia kompatybilność, jak ma to miejsce w przypadku na przykład monitora iiyama ProLite XUB2492HSN-B1.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners