Przy okazji premiery kart Radeon RX 7600 XT, AMD wprowadza swój generator klatek do gier DX11 i DX12

lubiegrac newsy hardware Przy okazji premiery kart Radeon RX 7600 XT, AMD wprowadza
Przy okazji premiery kart Radeon RX 7600 XT, AMD wprowadza swój generator klatek do gier DX11 i DX12Tamer Adas | 26 stycznia 2024, 07:15

AMD przygotowało spore wsparcie systemowe dla zaliczających premierę kart graficznych Radeon RX 7600 XT. Producent wprowadzić między innymi generator klatek do gier DX11 i DX12 oraz pakiet dodatkowych narzędzi i opcji.

Oficjalnie w sprzedaży pojawiła się zupełnie nowa karta graficzna AMD Radeon RX 7600 XT, która dostarcza graczom między innymi aż 16 GB pamięci VRAM wraz z szeregiem zalet dla osób, planujących zabawę w rozdzielczości Full HD. Model w cenie od 339 dolarów poprzez DisplayPort 2.1 i HDMI 2.1a dostarcza wsparcie dla najnowszych monitorów z ich zaawansowanymi technologiami.

Przy okazji producent zdecydował się również na wprowadzenia nowych sterowników AMD Software: Adrenalin Edition 24.1.1, poprzez które udostępniona została cenna funkcja AMD Fluid Motion Frames (AFMF), umożliwiająca poprawienie płynności wyświetlanego obrazu.

Zapoznaj się także z: Karta graficzna SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 7600 XT 16 GB dziś trafiła do sprzedaży z większą dawką pamięci!

Inżynierzy zadbali o to, aby wszystkie gry działające na DirectX11 oraz DirectX 12 były w stanie obsłużyć to rozwiązanie. To powoduje, że między innymi poprzez opcję HYPR-RX możliwe będzie polepszenie swojego doświadczenia przy wykorzystaniu między innymi najnowszych kart graficznych i procesorów.

AFMF towarzyszyły także opcje skierowane do osób zajmujących się transmisjami na żywo oraz skalowaniem obrazu. AMD zdecydowało się także zaprezentować efekty uczenia się maszynowego czy udoskonalenia dla enkodowania AV1, HEVC, AVC i OBS.

Isaak_Wong_1-1705934009143 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners