Nowe gry wkraczają do PlayStation Plus Extra i Premium w grudniu 2022. Sony z partnerami przygotowały kilka hitów!

lubiegrac news Nowe gry wkraczają do PlayStation Plus Extra i Premium
Nowe gry wkraczają do PlayStation Plus Extra i Premium w grudniu 2022. Sony z partnerami przygotowały kilka hitów!Kamil Adas | 18 grudnia 2022, 18:00

Sony poinformował nas o wprowadzeniu do trwającej grudniowej oferty w abonamencie PlayStation Extra i Premium nowe tytuły, jakie już wkrótce gracze będą mogli posiadać w swojej bibliotece. Co nowego znajdziemy w grudniowej ofercie?

Mamy środek grudnia, a wraz z nim Sony przygotował dla trwającej oferty grudniowej PlayStation Extra i Premium nowe tytuły, jakie z pewnością przyciągną uwagę graczy posiadających płatną przedpłatę. Wśród nowych gier gracze mogą znaleźć tytuły na konsole PSP, PS3 oraz PS1.

W trwającej grudniowej ofercie zagoszczą wkrótce takie produkcje jak Far Cry 5, Yakuza Like a Dragon, The Escapists 2 czy Worms WMD. Wszystkie wyżej wymienione gry dostępne będą do pobrania przez graczy od 20 grudnia 2022, lecz WWE 2K22 będzie można pobrać dopiero od 3 stycznia 2023 roku.

Nowe gry w PS Plus Extra i Premium w grudniu 2022

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners