Sony przedstawia nam tytuły, jakie już wkrótce dostępne będą w abonamencie PS Plus Premium i Extra w marcu 2023!

lubiegrac news Sony przedstawia nam tytuły, jakie już wkrótce dostępne
Sony przedstawia nam tytuły, jakie już wkrótce dostępne będą w abonamencie PS Plus Premium i Extra w marcu 2023!Kamil Adas | 18 marca 2023, 21:20

Sony kilka dni na jednych ze swoi portali społecznościowych poinformował nas wszystkich o wprowadzeniu nowej marcowej oferty dla posiadaczy abonamentu PS Plus Extra i Premium. Co tym razem ciekawego będziemy mogli pobrać? 

Sony zaledwie kilka dni temu poinformowało nas wszystkich, jakie produkcje zostaną wprowadzone dla graczy posiadających płatny abonament PlayStation Plus Extra i Premium w marcu 2023 roku, które wyglądają naprawdę imponującą.

Wśród nadchodzących gier znajdziemy takie hity, jak Life is Strange 2, Uncharted Legacy of Thieves Collection czy Dragon Ball Z: Kakarot. Co więcej, w ofercie dostępne mamy tytuły na konsole PS4, PS5, PSP, oraz PS1. Kolejną informacją, o jakiej musicie się dowiedzieć to, że dostępność do pobrania nadchodzących produkcji będziecie mieli już od 21 marca 2023.

Gry, które już wkrótce dostępne będą w PS Plus Extra i Premium w marcu 2023

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners