PlayStation Plus z Battlefieldem, Games With Gold kompromituje się, a Xbox Game Pass i Prime Gaming nie powalają... - Growe abonamenty: Marzec 2023

lubiegrac publicystyka PlayStation Plus z Battlefieldem, Games With Gold kompromituje
PlayStation Plus z Battlefieldem, Games With Gold kompromituje się, a Xbox Game Pass i Prime Gaming nie powalają... - Growe abonamenty: Marzec 2023Tamer Adas | 1 marca 2023, 06:00

Marzec 2023 roku dziś się rozpoczyna, tymczasem Sony zadbało o hity dla PlayStation Plus, Xbox Game Pass szykuję premierę, Games With Gold powraca do trzech gier, natomiast Prime Gaming stawia na klasyki i indyki... Co jeszcze znajdziemy w grze? Odpowiedź znajdziecie w Growe abonamenty - [MONTH] 2023!

Po dobrym początku 2023 rok przechodzi na... znacznie spokojniejszy i w zasadzie niemalże pozbawiony premier okres. Pocieszeniem okazją się jednak przynajmniej solidne oferty abonamentowe, gdzie rewelacji nie odnajdziemy, ale... nie zabraknie jednak miłych akcentów, cennych właśnie w najbliższych dniach i tygodniach. Co oferują tym razem po PS Plusie, Game Passie, Goldzie czy Prime Gamingu?

[MONTH] 2023 - PlayStation Plus z niezłym pakietem...

Sony podczas ostatniego State of Play zdecydowało się zapowiedzieć ofertę marcowego PlayStation Plusa, który stać będzie na naprawdę niezłym poziomie. W końcu od 7 marca będziemy się mogli zapoznać z Battlefieldem 2042, ostatnią strzelanką DICE, która doczekała się startu czwartego sezonu.

W ramach usługi można liczyć także na Minecrafta Dungeons, nietypową dungeon crawlerową propozycję w ramach hitu studia Mojang. Nie zabraknie także nietypowego Code Vein, czyli nieco soulslike'owego projektu z motywem wampirów w tle.

Gry w PlayStation Plus Essential - [MONTH] 2023:

 

Zapoznaj się również z: Dawno ten miesiąc nie wyglądał aż tak fatalnie... - Zbliżające się premiery gier: Marzec 2023

 

Games With Gold - [MONTH] 2023 jest lepiej, choć...

Najnowszy Games With Gold znajduje się na poziomie nieco lepszy poziom, ale wynika on raczej z zaoferowania trzech, aniżeli dwóch gier. W dodatku Truderbrook okazał się naprawdę cenioną propozycją, która z pewnością zapewni Wam naprawdę udaną zabawę!

Gry w Xbox Live Gold (Games With Gold) - [MONTH] 2023:

 • Truberbrook - A Nerd Saves the World - od 1 do 31 [MONTH] [XSS i XSXXB1]
 • Sudden Strike 4-Complete Collection - od 1 do 31 [MONTH] [XSS i XSX, XB1]
 • Lamentum - od 16 [MONTH] do 15 kwietnia [XSX, XSS, XB1]

 

Xbox Game Pass - [MONTH] 2023 z ofertą bez szału

Na tę chwilę nie doczekaliśmy się zdradzenia pełnoprawnej oferty na pierwszą połowę marca, niemniej Xbox Game Pass. doczeka się w marciu kilku solidnych premier, które fanów nie zawiodą, choć zainteresowania usługą również raczej nie sprowadzą.

Nowe gry w abonamencie Xbox Game Pass w [MONTH] 2023:

 • F1 22 [Xboxy, komputer] - 2.03
 • Wo Long Fallen Dynasty [Chmura, Xboxy, komputer] - 2.03
 • Valheim [Xboxy, komputer] - 4.03
 • MLB The Show 23 [Chmura, Xboxy, komputer] - 28.03

 

Zapoznaj się także z: Na jakie produkcje warto czekać zimą 2023 roku? Kilka gier może szybko wywalczyć sobie szansę na tytuł Gry Roku!

 

Amazon Prime Gaming w [MONTH] 2023 klasycznie-indyczy

Amazon zdecydował się postawić na klasyczne połączenie klasyków i indyków w Amazon Prime Gaming. Nowość zaoferuje między innymi odświeżonego pierwszego Baldura, któremu towarzyszyć będą między innymi growe Peaky Blinders czy polskie Book of Demons.

Oferta Amazon Prime Gaming w [MONTH] 2023 r.:

 • Adios
 • Baldur's Gate Enhanced Edition
 • Book of Demons
 • City Legends Trapped in Mirror Collector's Edition
 • I am Fish
 • Faraway 3 Arctic Escape
 • Peaky Blinders Mastermind

 

Growe abonamenty - [MONTH] 2023, Plus ponownie bezkonkurencyjny?

[Komentarz redaktora] Abonamenty w branży gier w marcu 2023 roku zapowiadają się solidnie i... to by było w zasadzie pod wieloma względami. Jasno musimy sobie jednak powiedzieć, że w gruncie rzeczy żadna z ofert nie powala. PlayStation Plus wyraźnie się wyróżnia, ale część z tytułów ma już swoje lata i być może spora ilość graczy już zdążyła je ograć. Widać, że po większe fajerwerki musimy odczekać do kwietnia...

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners