Ostatni Games With Gold przed nami, a w nim... nie, nie ma żadnych super produkcji - Growe abonamenty: Sierpień 2023

lubiegrac publicystyka Ostatni Games With Gold przed nami, a w nim... nie, nie
Ostatni Games With Gold przed nami, a w nim... nie, nie ma żadnych super produkcji - Growe abonamenty: Sierpień 2023Tamer Adas | 28 lipca 2023, 06:00

Nadciąga nie tylko koniec usługi Games With Gold, ale nim do tego dojdzie, zapoznać się będziemy mogli z kilkoma interesującymi tytułami w ramach różnych usług. Zresztą... już teraz Game Pass próbuje przekonać do siebie nowe osoby intrygującymi premierami... Więcej w Growe abonamenty - [MONTH] 2023!

Sierpień zapowiada się lepiej premierowo, aniżeli abonamentowo, nie zmienia to jednak faktu, że na horyzoncie ofert pojawi się kilka okazji do dobrego spędzenia swojego wolnego czasu. Nie zapominajmy także o tym, że jest to w zasadzie ostatni miesiąc w historii Games With Gold, które we wrześniu zmieni się w Xbox Game Passa Core.

W [MONTH] 2023 PlayStation Plus z niezłym pakietem Essential?

Już za kilka dni będziemy się mogli zapoznać z Dreams, które od pewnego czasu nie jest wspierane, zatem nie może nikogo dziwić, że mamy do czynienia z tytułem w wersji bez żadnego ulepszenia dla PS5. Nie zabraknie także możliwości przypomnienia sobie, dlaczego tak wiele znakomitych ocen zgarnęło Death's Door ze swoją wymagającą i satysfakcjonującą rozgrywką.

Fani golfa, którzy jeszcze nie mieli okazję do zaznajomienia się z PGA Tour 2K23 będą mogli zapoznać się z tym tytułem oraz możliwością stanięcie do rywalizacji na najwyższym poziomie.

Gry w PlayStation Plus - [MONTH] 2023:

 

Przeczytaj też: Nadciąga... zaskakująca liczba potencjalnie niezłych strategii! - Zbliżające się premiery gier: Lipiec 2023

 

Games With Gold - [MONTH] 2023

Najnowsza oferta Games With Gold będzie ostatnią, po czym usługa przekształci się w Xbox Game Pass Core z rzadziej zmieniającą się ofertą. To wszystko sprawia, że tym razem obie gry będzie można dodać do biblioteki od pierwszego do ostatniego dnia sierpnia 2023 roku.

Gry w Xbox Live Gold (Games With Gold) - [MONTH] 2023:

  • Blue Fire - 1 - 31 [MONTH] [XSS i XSX, XB1],
  • Inertial Drift - 1 - 31 [MONTH] [XSX, XSS, XB1].

 

Xbox Game Pass - [MONTH] 2023

Jest jeszcze za wcześnie, abyśmy poznali pierwszą pulę nowych gier Xbox Game Pass, niemniej wiemy już, że spodziewać się możemy trzech premier. Everspace 2 w wersji konsolowej zagości w taki sposób w usłudze, a pełnoprawny debiut zaliczy wyczekiwany od dłuższego czasu The Texas Chain Saw Massacre. Po koniec sierpnia sprawdzić będzie można nieźle zapowiadające się Sea of Stars!

[Aktualizacja] Równie 1 sierpnia poznaliśmy zupełnie nową dawkę tytułów, zdecydowanie stawiające na niezależne tytuły! Od dzisiaj udostępnionego Celeste, przez Broforce Forever, A Short Hike na Airborne Kingdom kończąc!

Nowe gry w abonamencie Xbox Game Pass w [MONTH] 2023:

  • Celeste [Chmura, Xboxy, komputery] - 1.08
  • A Short Hike [Chmura, Xboxy, komputery] - 3.08
  • Broforce Forever [Chmura, Xboxy, komputery] - 8.08
  • Limbo [Chmura, Xboxy, komputery] - 9.08
  • Airborne Kingdom [Chmura, Xboxy, komputery] - 10.08
  • Everspace 2 [Xboxy] - 15.08
  • The Texas Chain Saw Massacre [Chmura, Xboxy, komputery] - 18.08
  • Sea of Stars - 29.08

 

Zapoznaj się także z: Jakie gry najlepiej będzie wybrać na wakacje 2023? Proponujemy listę pełną naprawdę jakościowych produkcji!

 

Amazon Prime Gaming w [MONTH] 2023

Bardzo sprawnie dowiedzieliśmy się co na przestrzeni miesiąca będzie się działo w sferze darmówek Amazon Prime Gaming. Najnowsze zestawienie zapowiada się nieźle, gdyż obejmuje PayDay 2, następnie zgarnąć będzie można Star Wars: The Force Unleashed 2 czy polską strategię Driftland The Magic Revival!

Oferta Amazon Prime Gaming w [MONTH] 2023 r.:

Growe abonamenty - [MONTH] 2023, czas pożegnania...

[Komentarz redaktora] Game With Gold staje się przeszłością, a sam Microsoft interesująco wychodzi z dawnej usługi i przechodzi z nią w nowe czasy, tymczasem w obozie Sony jest nieco spokojniej, podobnie jak w przypadku Amazona. Naprawdę solidnie zapowiada się Game Pass, ale o lepszej ocenie zdecydują dopiero dwie kolejne fale gier.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners